Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-31T18:29:27+01:00
Okres świąt Bożego Narodzenia dobiegł końca. Był to okres szczególny, w którym każdy w szczególny sposób okazuje miłość innym. Przypomnijmy sobie, jak to się zaczęło w naszej szkole.
10 grudnia w naszej szkole dawało się już wyczuć ducha świąt. Panie w klasach ogłosiły strojenie dużej, szkolnej choinki, która miała stanąć na korytarzu szkolnym. Każdy miał przynieść z domu kilka bombek, które miały zawisnąć na naszym drzewku. Dzień później tatusiowie naszych uczniów przynieśli ogromną chonikę. Na kojelnych lekcjach uczniowie poszczególnych klas zdobili drzewo w kolorowe łańcuchy, błyszczące bombki, słodkie spoleki i mnóstwo innych świątecznych ozdób. Gdy w końcu nasza choinka cała była w ozdobach, każda klasa zrobiła sobie przy niej pamiątkowe zdjęcie. Wtedy każdy wiedział, że święta już tuż tuż.
Strojenie choinki bardzo mocno jednoczy wszystkich uczniów. Tradycja ta jest bardzo stara, a jednak nadal aktualna. Nasze więzi się zaciśniają, daje się odczuć, że tworzymy jadność, wspólnotę. Szkoda, że te już za nami .. Pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne święta !
2 1 2