Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-31T18:47:53+01:00
Gone - zniknęli
Książka ta opowiada o grupie nastolatków, których życie w jednej chwili przewraca się o 180 stopni. Jeśli lubisz trzymające w napięciu do ostatniej strony książki to coś specjalnie dla ciebie! Książka ta przeznaczona jest specjalnie dla nas - nastolatków. Ten fantastyczny thriller poleca nawet sam Stephen King! Gorąco polecam!
5 3 5
2010-01-31T18:48:48+01:00
Moim zdaniem warto przeczytać książkę pt. w Pustyni i w Puszczy.Jest bardzo ciekawa i wciagająca.Możemy w niej przeczytać o Stasiu jak opiekował się małą Nel.A poza tym musimy doceniać to co mamy ponieważ oni wędrowali po Pustyni bez picia i jedzenia, a my mamy wszystkiego pod dostatkiem.
10 2 10
2010-01-31T18:50:14+01:00
Piąta Góra " to przepiękna opowieść o proroku, który wiedziony anielskim głosem podąża drogami swojego przeznaczenia. Nawet gdy odnajduje spokój i szczęście, opuszcza ukochane miejsce i ludzi na polecenie Boga. Pokonuje długą drogę, nim udaje mu się zrozumieć, co jest sensem jego istnienia i misją na Ziemi. Eliasz stoczył walkę z ludźmi, Bogiem i samym sobą, walkę, jaką każdy z nas, często nieświadomie, prowadzi w życiu. Nie poddał się, dzięki czemu udało mu się osiągnąć spokój ducha. W dążeniu do poznania własnego losu nie powstrzymała go nawet kłótnia z Bogiem, wyrzeczenie się Stwórcy, wojna i śmierć jedynej kobiety, jaką udało mu się pokochać.

Książka jest prześliczną filozoficzną opowieścią o miłości do Boga, czyli otaczającego nas świata. "Piąta Góra" pozwala oderwać się od rzeczywistości, przenieść się w inny świat. Dzięki lekturze stajemy się bogatsi o nowe doświadczenia tak, jakbyśmy osobiście przeżyli historię opisaną w książce. W powieści znalazłam odpowiedzi na wiele delikatnych pytań związanych z wiarą i Bogiem, których niejednokrotnie nie ma komu zadać. Polecam gorąco; książkę czyta się bardzo płynnie i lekko, można się przy niej odprężyć i nabrać sił do życia.

6 2 6