Popraw błędy językowe i interpunkcyjne:Wiem,że jesteś ciekawy jak mija czas.Na wstępie mojego listu,chciałem Cię pozdrowić.Mam nadzieję,że już wiesz jak mi się tam żyje.Cześć Jurku!Kochany,Jurku!Kiedy wyszedłem na korytarz zobaczyłem Smugę i zwierzę.To chyba najciekawsza przygoda jaką mogłem Ci opowiedzieć. Poinformowali nas,że ich córka Sally,zaginęła.Gdy wszedłem do puszczy zobaczyłem mała, kolorową papugę. Gdy szedłem przez las ziemia obsunęła się pode mną.Był przestraszony i blady,jak ściana.Pewnego poranka byliśmy w obozie który założyliśmy.Obudziliśmy się rano byliśmy spragnieni.Podszedłem bliżej okazało się,że woda,pojawiła sie po deszczu.Szybko chwciłem za strzelbę zamknełem oczy i strzeliłem.Kiedy już podszedłem bliżej tygrys już nie żył.Na początku mego listu chciałbym Cię pozdrowić i przy tym opowiedzieć o jednej z moich przygód.Zaczołem za nią iść.Kiedy poszedłem na dół do pokoju na Aligatorze,żeby postrzelać do puszek,wbiegł pan Smuga.Wszyscy byli zaskoczeni tego,co zrobiłem.Jestem w Australii przeżyłem tam mnóstwo przygód.Zostałem sam kiedy pomyślałem aby udać się do lasu.Poszedłem po chwili usłyszałem głosy ludzkie.Postanowiłem pospacerować z nim i oddaliłem się trochę od domu chciałem już wracać,ale pies szczekał i chciał,żebym poszedł za nim.Wyciągnełem ją.To była niezapomniana przygoda napisz co u Ciebie.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T13:51:50+01:00
Wiem, że jesteś ciekawy jak mija mi czas.Na wstępie mojego listu, chciałem Cię pozdrowić. Mam nadzieję, że już wiesz jak mi się tam żyje. Cześć Jurku! Kochany,Jurku!Kiedy wyszedłem na korytarz zobaczyłem Smugę i zwierzę. To chyba najciekawsza przygoda jaką mogłem Ci opowiedzieć. Poinformowali nas,że ich córka Sally, zaginęła. Gdy wszedłem do puszczy zobaczyłem małą, kolorową papugę. Gdy szedłem przez las ziemia obsunęła się pode mną. Był przestraszony i blady, jak ściana. Pewnego poranka byliśmy w obozie który założyliśmy. Obudziliśmy się rano byliśmy spragnieni. Podszedłem bliżej okazało się, że woda,pojawiła się po deszczu.Szybko chwyciłem za strzelbę zamknąłem oczy i strzeliłem. Kiedy już podszedłem bliżej tygrys już nie żył. Na początku mego listu chciałbym Cię pozdrowić i przy tym opowiedzieć o jednej z moich przygód.Zacząłem za nią iść. Kiedy poszedłem na dół do pokoju na Aligatorze,żeby postrzelać do puszek,wbiegł pan Smuga.Wszyscy byli zaskoczeni tym,co zrobiłem. Jestem w Australii przeżyłem tam mnóstwo przygód. Zostałem sam kiedy pomyślałem aby udać się do lasu. Poszedłem, po chwili usłyszałem głosy ludzkie.Postanowiłem pospacerować z nim i oddaliłem się trochę od domu chciałem już wracać,ale pies szczekał i chciał,żebym poszedł za nim. Wyciągnąłem ją. To była niezapomniana przygoda. Napisz co u Ciebie się przez ten czas wydarzyło.
2010-02-01T13:53:53+01:00
Wiem, że jesteś ciekawy jak mija czas. Na wstępie mojego listu, chciałbym Cię pozdrowić. Mam nadzieję, że już wiesz jak mi się tam żyje. Kochany, Jurku! Kiedy wyszedłem na korytarz zobaczyłem Smugę i zwierzę. To chyba najciekawsza przygoda jaką mogłem Ci opowiedzieć. Poinformowali nas, że ich córka Sally, zaginęła. Gdy wszedłem do puszczy zobaczyłem mała, kolorową papugę. Gdy szedłem przez las ziemia obsunęła się pode mną. Byłem przestraszony i blady, jak ściana. Pewnego poranka byliśmy w obozie, który został przez nas założony. Obudziliśmy się rano byliśmy spragnieni. Podszedłem bliżej i okazało się, że woda, pojawiła się po deszczu. Szybko chwyciłem za strzelbę zamknąłem oczy i strzeliłem. Kiedy już podszedłem bliżej tygrys już nie żył. Na początku mego listu chciałbym Cię pozdrowić i przy tym opowiedzieć o jednej z moich przygód. Zacząłem za nią iść, kiedy poszedłem na dół do pokoju na Aligatorze, żeby postrzelać do puszek, wbiegł pan Smuga. Wszyscy byli zaskoczeni z tego, co zrobiłem. Jestem w Australii przeżyłem tam mnóstwo przygód. Zostałem sam kiedy pomyślałem, aby udać się do lasu. Poszedłem po chwili usłyszałem głosy ludzkie. Postanowiłem pospacerować z nim i oddaliłem się trochę od domu chciałem już wracać, ale pies szczekał i chciał, żebym poszedł za nim. Wyciągnąłem ją. To była niezapomniana przygoda. Napisz co u Ciebie.
2010-02-01T17:58:35+01:00
Wiem, że jesteś ciekawy jak mija mi czas.Na wstępie mojego listu, chciałem Cię pozdrowić. Mam nadzieję, że już wiesz jak mi się tam żyje. Cześć Jurku! Kochany Jurku!Kiedy wyszedłem na korytarz zobaczyłem Smugę i zwierzę. To chyba najciekawsza przygoda jaką mogłem Ci opowiedzieć. Poinformowali nas,że ich córka Sally, zaginęła. Gdy wszedłem do puszczy zobaczyłem małą, kolorową papugę. Gdy szedłem przez las ziemia obsunęła się pode mną. Był przestraszony i blady, jak ściana. Pewnego poranka byliśmy w obozie który założyliśmy. Obudziliśmy się rano byliśmy spragnieni. Podszedłem bliżej okazało się, że woda,pojawiła się po deszczu.Szybko chwyciłem za strzelbę zamknąłem oczy i strzeliłem. Kiedy już podszedłem bliżej tygrys już nie żył. Na początku mego listu chciałbym Cię pozdrowić i przy tym opowiedzieć o jednej z moich przygód.Zacząłem za nią iść. Kiedy poszedłem na dół do pokoju na Aligatorze,żeby postrzelać do puszek wbiegł pan Smuga.Wszyscy byli zaskoczeni tym,co zrobiłem. Jestem w Australii przeżyłem tam mnóstwo przygód. Zostałem sam kiedy pomyślałem aby udać się do lasu. Poszedłem, po chwili usłyszałem głosy ludzkie.Postanowiłem pospacerować z nim i oddaliłem się trochę od domu chciałem już wracać,ale pies szczekał i chciał,żebym poszedł za nim. Wyciągnąłem ją. To była niezapomniana przygoda. Napisz co u Ciebie się przez ten czas wydarzyło.