Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T15:19:34+01:00
Witaj Zosiu,
Dziękuję Ci za list, który dostałam od Ciebie i przepraszam, ze dopiero teraz odpisuję, ale byłam trochę zajęta.
Co tam u Ciebie słychać ciekawego? Jak płyną Ci ferie?
U mnie wszystko w porządku. Jutro jadę do babci na tydzień. W domu bym się nudziła... A jak tam w sanatorium? Mam nadzieje, że już wracasz do zdrowia?
Szkoda ze mnie tam nie ma z Tobą. Na pewno świetnie byśmy się bawiły... Mam nadzieje, ze myślisz tam czasem o mnie. Ja już za Tobą tęsknie i nie mogę się doczekać, gdy spotkamy się w szkole.
Napisz mi jak tam jest, co robisz codziennie i jak mijają Ci dni w sanatorium. Pozdrów Paulinę. Bawcie się dobrze!! I wyślij mi jakieś zdjęcia.
Czekam z niecierpliwością.
Buziaki,
Marta.
19 4 19
2010-02-01T15:24:51+01:00
DROGA KOLEŻANKO!
NA WSTĘPIE MOJEGO LISTU PRAGNĘ CIĘ SERDECZNIE POZDROWIĆ.W MOIM LIŚCIE OPISZĘ CI CO U NAS W SZKOLE.TAK WIĘC W CZWARTEK BYLIŚMY Z KLASĄ W KINIE ,A W PIĄTEK MIELIŚMY BAL PRZEBIERAŃCÓW NA KTÓRY PRZEBRAŁAM SIĘ ZA KSIĘŻNICZKĘ NOCY.ZABAWA BYŁA SUPER SZKODA ŻE CIEBIE NIE BYŁO. POZDROWIENIA OD CAŁEJ KLASY I SZYBKO WRACAJ DO NAS TĘSKNIMY ZA TOBĄ.BUZIAKI TWOJA PRZYJACIÓŁKA
10 2 10
2010-02-01T15:26:22+01:00
dn.1.02.2010r., Warszawa

Kochana Madziu!
W pierwszych słowach mego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić a także ucałować. Mam nadzieję, że Twój pobyt w sanatorium nie będzie zbyt długi, gdyż już się za Tobą stęskniłam. Twój wyjazd bardzo mi się wydłuża, ale wytrzymam to, bo czuję że ta wyprawa Ci w czymś pomoże, szczególnie w Twoim zdrowiu. U mnie wszystko dobrze, w szkole też jakoś leci, a poza tym jakbyś chciała wiedzieć mamy nowego kolegę w klasie(jest bardzo przystojny). Jak przyjedziesz to wszystko szybko nadrobisz, będę trzymała za Ciebie kciuki. Na zakończenie chciałabym Ci życzyć zdrowia, i abyś szybko do nas wróciła.

Całuję Sylwia:*:*:*
P.S. Odpisz mi co tam u Ciebie, i opowiedz czy poznałaś kogoś fajnego:)
76 4 76