Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T15:51:16+01:00
Szanowna Pani Dyrektor! Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!

Po tylu latach nauki nastąpił dzień, w którym jesteśmy w tej sali ostatni raz. Zgromadzilismy się tutaj po to, aby w uroczyscie zakończyć trzy lata spędzone w naszym gimnazjum.
Jest to dzień dla nas niezwykle przygnębiający i smutny. Musimy rozstać się po tylu latach wspólnej nauki i przebywanego razem czasu. Były to lata w ktorych była zarówno radość, jak i smutek. Myślę, że każdy z uczniów, pamięta dzień, w którym po raz pierwszy wszedł do murów tej szkoły. Wówczas szczęsliwym, przyjaźnie witał nas Pan Woźny, która starał się uchronić nas od starszych kolegów próbującym nam coś zrobić. Zadziwiające było to, że od początku można było odczuć inną niż inne atmosferę tej szkoły. Wszyscy okazali się życzliwi, mili,przyjaźnie nastawieni i chętni do udzielenia pomocy wszystkim uczniom. Taki właśnie nastrój zachęcał nas do uczenia się.


W zdobywaniu zasobu naszej wiedzy pomagali nam nasi nauczyciele. Usiłowali pokazac nam jaki swiat jest ciekawy. Pomagali pogłębić naszą wiedzę w zakresie każdej dziedziny nauki. Przez okres lekcji ich zadaniem było przekazanie nam takich wiadomości, abyśmy stali się mądrymi,porządnymi, uczciwymi ludźmi.

Dziękujemy naszym wychowawcom, którzy pomagali nam poznac zasady dobrego wychowania. Dziękujemy Wam,za Wasz ogromny trud wychowywania nas. Mamy świadomość, że zbyt często sprawialiśmy wiele problemów i okazywaliśmy się dla Was ciężarem. Przepraszamy za nasze liczne złe uczynki, niegrzeczne zachowanie i niemile chwile. Mamy nadzieję, że nie będziecie pamiętać o chwilach bardzo trudnych, a w pamięci zostawicie jedynie dobre, wesole i miłe wspomnienia.

Szkoła ta nie tylko byla miejscem wpajania i poszerzania naszej wiedzy, mogliśmy w niej urzadzac dyskoteki. Na pewno nie jednemu z nas pozostaną w pamięci. Organizowane były przy każdej okazji kiedy byl czas i zawsze dobrze się na nich bawiliśmy. Dziękuje wszystkim, którzy rozumieli potrzebe organizowania dyskotek dla młodych ludzi. Mielismy potrzebę rozrywki i duzo osob pomagalo nam w organizowaniu dyskotek.

Na zakończenie przemówienia chciałabym pogratulować wyników z odbytych egzaminów. Rozpoczynają się teraz wakacje. Będziemy przez ten czas nabierali siły do nauki, jaka czeka nas w nowych szkołach. Pierwszego września zaczniemy po raz kolejny naukę w szkołach, które sobie wybraliśmy. Zdobędziemy nowych kolegów i kolezanki, ale jestem pewna, że napewno nie zapomnimy o szkole, w której spędziliśmy trzy piekne lata naszego życia.

Dziękuję wszystkim zgromadzonym za uwagę,i jeszcze raz składam podziękowania dla naszych wychowacow,nauczycieli oraz wszystkich pozostalych pracowników gimnazjum. Życzę wszystkim uczniom odnoszenia dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy.

pozdrawiam ;))
20 3 20