Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-01T15:55:38+01:00
W moim pokoju jest bardzo duże okno, przez które widać las. W pobliżu znajduje się plac zabaw, często odwiedzany przez dzieci. Patrząc w dal można sięgnąć pamięcią dawnych lat, kiedy to ja bywałem tam, aby się pobawić. Równie często chodziłem do lasu. Teraz to radykalnie się zmieniło. Chodzę tam dość rzadko i w dodatku jedynie latem. Krajobraz z mojego okna jest niesomowity, zwłaszcza zimą. Wschodzące słońce, które usiłuje wyjżeć zza chmór wdziera się do mojego pokoju zalewając promieniami jego niebieskie ściany. Promienie słońca są tak orzeźwiające, że pozwalają mi się szybciej wybudzić, nawet gdy bardzo nie chcemi się iść do szkoły.
67 3 67
Przez moje okno widać kolorowe drzewa i krzewy .Widzę jeszcze duży plac zabaw ,domy sąsiadów i szkołę podstawową. Ten krajobraz bardzo mi się podoba. I to koniec jutro napiszę o czymś innym
!!!!!!!!!!!!!! dawać punkty plzzzzzzzzzzzz
2010-02-01T16:00:03+01:00
Za oknem widzę biały krajobraz ze śniegu. widzę żywopłoty pokryte białą pierzyną.widzę białą ulicę, po której jeżdżą samochody. widzę dzieci rzucające się śnieżkami i przechodniów upominających ich,że mogą sobie zrobić krzywdę. o! widzę dziecko ciągnięte na sankach dziecko.lubię zimę. lubię ten widok.
75 3 75
2010-02-01T16:00:57+01:00
Krajobraz za moim oknem jest bardzo malowniczy. Znajduje się tutaj plac zabaw na którym cały czas bawią się dzieci.
Wokół mojego okna znajduje się również mnóstwo pięknej zieleni.
Jest tu wiele gatunków drzew nieznanego mi pochodzenia oraz w lecie rosną tu wspaniałe kwiatki, które zbierają dzieci.
Z mojego okna jest również widok na pozostałe bloki i okna pozostałych mieszkańców osiedla na którym mieszkam.
Bardzo lubię moje terażniejsze miejsce zamieszkania i okolicę.
Wieczorem z okna moje pokoju mogę również oglądać gwiazdy i księżyc który rozświetla mój nieduży pokoik. Kiedy wypatruję ciekawych rzeczy i zjawisk przypominają mi się piękne chwile z dzieciństwa.
Mam nadzieję, że taki krajobraz jaki mam zawsze będę mogła oglądać i wrócić wspomnieniami w miłe chwile.
86 4 86
Mieszkam akurat na takim osiedlu XD dzięki (:
Ja tak samo dzieki mocno✌
Komentarz został usunięty
Komentarz został usunięty