Liczę na waszą pomoc bo mam okropną migrenę!!!!!!!!
DAJĘ NAJ...
Zad1.Czym ludzie mogą różnić się od siebie?Czy odmienność powinna mieć wpływ na zachowanie się osób względem siebie?Uzasadnij swoją wypowiedź.

Zad2 Wyjaśnij jak rozumiesz zdanie:A gdy różnię się od innych,to jest moja sprawa

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T16:44:42+01:00
Zad1.Czym ludzie mogą różnić się od siebie?Czy odmienność powinna mieć wpływ na zachowanie się osób względem siebie?Uzasadnij swoją wypowiedź.
-Owszem, ludzie różnią się od siebie, ponieważ Pan Bóg stworzył każdego z nas na swoje podobieństwo ale każdy jest inny.Rasizm to "choroba" dotykająca słabych ludzi.Wyśmiewają się i myślą, że są lepsi od innych, a przykładem takiego człowieka na pewno jest Adolf Hitler, ponieważ przez to, że uważał się za wyższego i lepszego od innych spowodował wojnę i cierpienie dla całego świata.Odmienność wcale nie powinna mieć wpływu na nasze zachowanie bo każdy człowiek jest jaki jest i my na pewno tego nie zmienimy, a jeśli mamy nie odpowiada nam albo nas denerwuje inna osoba to lepiej porozmawiać z nią na osobności albo ignorować ją.
_________________________________________________________
Zad2 Wyjaśnij jak rozumiesz zdanie:A gdy różnię się od innych,to jest moja sprawa.
To zdanie rozumiem po prostu tak:Każdy jest inny więc ja też, a jak komuś to nie pasuje to niech to pozostawi dla siebie.Ja dla kogoś specjalnie się zmieniać nie będę!
2 3 2