Odpowiedzi

2010-02-01T16:59:38+01:00
Fundamentem mojego życia jest wiara w Jezusa Chrystusa. W życiu najważniejszy jest kontakt z Jezuzem poprzez modlitwę. - To ona jest życiowym celem i sensem, a Jezuz Chrystus jest przedstawicielem dobroci, zaufania, wypełnia pustkę np. po utracie bliskiej Ci osoby.
5 4 5
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T17:01:45+01:00
Moje życie opiera się na potężnym fundamencie, którym jest miłość. To dzięki niej przyszłość staje się piękna, rozświetlając blaskiem wszelkie zakamarki smutku. Właśnie ona daje mi wiarę i nadzieję na lepsze jutro, na kolejne zagadki często niesprawiedliwego losu.
Jezus Chrystus zajmuje pierwsze miejsce na tym fundamencie. To przede wszystkim miłość do Niego, pozwala mi lepiej zrozumieć i pojąć przeznaczenie egzystencji. Jestem mu ogromnie wdzięczna, za to, że towarzyszy mi we wszystkich momentach, pozwala zwalczać trudności i radzić sobie z otaczającymi ludzkość problemami.
Uważam, że właśnie miłość powinna być najważniejszą rzeczą dla całego świata, bo to dzięki niej rozumiemy sens naszego istnienia, któremu przewodzi sam Pan Bóg.
5 5 5