Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T18:24:14+01:00
Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) and Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet), trips to America "unsinkable" Titanic transatlantic, for which it is a maiden voyage. Rose, a young girl from the upper classes - first class travel with her mother and her fiance - Caledon Hockley (Billy Zane). Jack, a young, poor boy, traveling with a friend by winning tickets in the card to travel back in third grade. We both know one when the present life disappointed Rose intends to commit suicide by jumping into icy depths of the ocean. Jack dissuades frustrated girlfriend of suicidal intentions, and awakens in her a feeling of love for each other. But on the way young lovers there are many obstacles: strict mother, a wealthy fiancé, "cream escort" of the upper classes, as well as ... Atlantic, which should proceed. When the luxury liner gets the iceberg, the passionate, fiery love affair turns into a frightening, chilling struggle for survival ... of life.a masz teraz po polsku:
Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) i Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet) odbywają podróż do Ameryki "niezatapialnym" transatlantykiem Titanic, dla którego jest to dziewiczy rejs. Rose, młoda dziewcJack Dawson (Leonardo DiCaprio) i Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet) odbywają podróż do Ameryki "niezatapialnym" transatlantykiem Titanic, dla którego jest to dziewiczy rejs. Rose, młoda dziewczyna z wyższych sfer - podróżuje w pierwszej klasie wraz z matką i narzeczonym - Caledonem Hockleyem (Billy Zane). Jack, młody, ubogi chłopak, podróżuje z przyjacielem dzięki wygraniu w karty biletów na podróż w trzeciej klasie. Oboje poznają się w momencie, gdy Rose rozczarowana dotychczasowym życiem zamierza popełnić samobójstwo przez skok do lodowatej głębi oceanu. Jack odwodzi sfrustrowaną dziewczynę od samobójczych zamiarów i wzbudza w niej uczucie miłości do siebie. Ale na drodze młodych kochanków jest wiele przeszkód: surowa matka, bogaty narzeczony, "śmietanka towarzyska" z wyższych sfer, a także ... Atlantyk, który trzeba przepłynąć. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie... o życie.
zyna z wyższych sfer - podróżuje w pierwszej klasie wraz z matką i narzeczonym - Caledonem Hockleyem (Billy Zane). Jack, młody, ubogi chłopak, podróżuje z przyjacielem dzięki wygraniu w karty biletów na podróż w trzeciej klasie. Oboje poznają się w momencie, gdy Rose rozczarowana dotychczasowym życiem zamierza popełnić samobójstwo przez skok do lodowatej głębi oceanu. Jack odwodzi sfrustrowaną dziewczynę od samobójczych zamiarów i wzbudza w niej uczucie miłości do siebie. Ale na drodze młodych kochanków jest wiele przeszkód: surowa matka, bogaty narzeczony, "śmietanka towarzyska" z wyższych sfer, a także ... Atlantyk, który trzeba przepłynąć. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie... o życie.