Muszę napisać list do koleżanki lub kolegi z klasy w którym opowiem o zasadach dobrego wychowania. Mam wykorzystać punkty wymienione poniżej.
-stosowny ubiór do szkoły
-kupowanie nie zbyt drogich prezentów
-rozmowa przez telefon
-zaśmiecanie przez ludzi chodników

To ma być na ok 1,5- 2 strony.
Bardzo proszę!!!

PS. Wstęp już mam.

BŁAGAM!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T14:47:33+01:00
dnia .....
Cześć ......
Co u Ciebie bo u mnie wszystko dobrze. Piszę do Ciebie ten list, aby opowiedzieć Tobie o znanych mi zasad dobrego zachowania . Zawsze pamiętaj aby zachować kulturę osobistą. Nigdy nie udzielaj się bez udzielonego Ci zdania. Pamiętaj aby zawsze zachowywac sie odpowiednio do otoczenia.Nigdy nie podnoś ręki na drugiego człowieka nawet gdy na to zasługuje ,zniżając się do jego poziomu Tak naprawdę pokazujesz , że jest taka sama jak on .
Pomagaj rodzicom i nauczycielom ,ponieważ są to osoby starsze od Ciebię i zasługują na Twój szacunek I nie przejmuj się gdy będziesz wyzywana światczy to o ich kulturze a nie o Twoiej .
Gdy Ktoś Poprosi Cię o pomoc w zadaniu domowych czy pożyczeniu zeszytu zgódź się będziesz wtedy postrzegana jako osoba miła ale również koleżeńśka .A Na ostatek powiem Tobie tylko Jedno zachowuj się odpowiednio jak napisałam Ci W Tym Liście Wtedy twoje zachowanie Będzie Wzorowe .
Dobra ja musze leciec myslę, że Twoja Kulura wzrosnie i staniesz się dojrzała . Życzę Ci Powodzenia Choć Wiem , że Nie Będzie Ci Łatwo ,Ponieważ Każdy lubi rozrabiac . Trzymam Za Ciebie kciuki i Do zobaczenia .
17 2 17