1. Zważywszy że wielu z nas korzysta z "zegarków komórkowych", myślisz, że tradycyjne czasomierze są jeszcze potrzebne? uzasadnij.

2. Czy na jakimkolwiek etapie swojego życia poddałbyś się operacji plastycznej? uzasadnij.

3. Jak chciałbyś uczcić swoje 80-ste urodziny? uzasadnij.

DAM NAJ !

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T17:51:10+01:00
1. Myślę, że tradycyjne zegarki są nam jeszcze potrzebne. Uważam tak, ponieważ starsi ludzie często nie używają telefonu komórkowego i nawet sprawdzenie godziny jest dla nich dość dużym problemem. Tradycyjne zegarki są także taką tradycyjną ozdobą pokoju, biura i innych pomieszczeń.

2. Nie poddałabym/nie poddałbym się operacji plastycznej, chociaż wiem, że są ludzie, którzy przez operację plastyczną pozbyć się swoich kompleksów. Ja jednak uważam, że problem kompleksów leży w naszej psychice. Co z tego, że zmienimy sobie kształt nosa czy odssysamy tłuszcz skoro i tak, ani ty, ani inni ludzie nie zapomną tego jak wyglądałeś wcześniej? Trzeba uczyć się akceptować własne wady. Zostaliśmy stworzeni, tak, a nie inaczej i powinniśmy stawić temu czoło silną psychiką, a nie operacjami, które zmieniają nasz wygląd.

3. Swoje 80-te urodziny chciałbym/chciałabym uczić z bliskimi osobami. Jestem osobą kontaktową i bardzo zabawową i mam nadzieję, że nawet w wieku 80 lat te cechy nadal będą mi towarzyszyć. Powspominałabym stare czasy, upiekła tor, zaprosiła bliskie osoby i spędziła miło tyle czasu na ile moje zdrowie by mi pozwoliło.


Mam nadzieję, że coś pomogłam.