Plisss na jutro potrzebne!

Napisz krótki tekst o miejscu, w którym chciałbyś urzadzic piknik.
- opisz wyflad tego miejsca, charakterystyczne odglosy i zapachy o wybranej porze roku. wykorzystaj synonimy wyrazu "piękny"
- zachowaj trojdzielna kompozycje(wstep, rozwiniecie, zakonczenie)

prosze bardzo, strasznie potrzebne!!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T18:06:12+01:00
Piknik z najbliższymi to rzecz, o której najbardziej marzyłam w ciągu tego weekendu.
Pojechałam z rodzicami i młodszą siostrą na piękną leśną polankę za miasto. Rozłożyliśmy wielki koc na miękkiej trawie. W domu mama przygotowała kanapki i ciasto. Zjedliśmy je i wraz z siostrą grałyśmy w badmintona. Cały czas czułam charakterystyczny zapach drzew iglastych oraz słyszałam odgłos płynącego nieopodal strumyka i szumiący las.
Po powrocie do domu oglądaliśmy zdjęcia z pikniku. Było bardzo fajnie. Wszyscy jesteśmy zadowoleni i już planujemy następny wyjazd.

Pozdrawiam ;]
Mam nadzieję, że pomogłam :)
2010-02-01T18:12:14+01:00
Łąka jest wyśmienitym miejscem do urządzenia pikniku. Właśnie tam chciałabym delektować się smakołykami wraz z przyjaciółmi.

W wiosnę łąka wygląda baśniowo. Kolorowe kwiaty na długim zielonym dywanie z trawy zapierają dech. Motylki fruwają tworząc z ćwierkającymi ptaszkami ciekawą atmosferę. Łąka znajduje się daleko od budynków, dlatego cisza jest charakterystyczna dla tego miejsca. To właśnie tutaj można odpocząć i zrelaksować. Jest ono także polecane przez moich przyjaciół.

Jest to piękne miejsce dlatego bardzo chciałabym urządzić tam piknik. Mam nadzieję, że pozostaną w moim sercu niezapomniane momenty piknikowe.