Odpowiedzi

2010-02-01T18:39:29+01:00
Każdy nauczyciel mówi przed feriami żebyśmy uważali na siebie i wszystkie decyzje dobrze przemyśleli.Zawrze odpowiadamy że tak będzie.Ale czy tak naprawdę jest?
W ferie zawsze bawimy się w głupie i nieprzemyślane zabawy.
Trzeba pamiętać żeby zawsze ciepło się ubierać.Nie wolno jeździć na sankach z górek przy ulicy gdyż jest to bardzo niebezpieczne.Nie powinniśmy biegać drogą gdyż jest ona śliska i przy przewróceniu się możemy złamać sobie nogę lub rękę.Możemy wybrać bezpieczniejsze zabawy takie jak np.jazda na nartach,na łyżwach lub lepienie bałwana.Gdy ktoś nie chce wyjść na powietrze może poczytać lub po prostu poleniuchować.
My dzieci nie zdajemy sobie sprawy z tego co nam lub innym może się stać ,myślimy dopiero po fakcie dokonanym.

Proszę mam nadzieje że się przyda:)
2010-02-01T18:44:04+01:00
W czasie ferii byłam na wsi u dziadków. Spędziłam je bardzo wesoło, fajnie oraz bardzo miło. W pierwszy dzień z babcią poszłam nad jezioro, by troszkę popływać. Gdy skończyłyśmy poszłam do dziadka, aby łowić ryby, by babcia na obiad mogła je usmażyć. Pierwsze tydzień ferii spędziłam u dziadków, lecz na drugi pojechałam do cioci. Bawiłam się tam ze zwierzątkami oraz opiekowałam się małym pieskiem, gdy ciocia szła do sklepu lub jechała na wieś, aby coś kupić.