Odpowiedzi

2012-07-28T23:44:01+02:00

              Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele ! Koleżanki, Koledzy !

 
         Zgromadziliśmy się dzisiaj tu po to, aby uczcić zakończenie roku szkolnego
      

       Drodzy Nauczyciele ! Może nie zawsze uczyliśmy się tak jakbyście sobie tego życzyli. Czasami przeszkadzaliśmy na lekcjach , byliśmy nieposłuszni i niechętnie odrabialismy lekcje. Zachowywalismy się jak dzieci z przedszkola. Zdarzało się, że przeszkadzalismy w wykładach , a nauka szła nam opornie. Ale któż z Was nie popełniał  w życiu błedów ? Przecież młodość rządzi się swoimi prawami ? Jednak wszyscy poprawliśmy oceny i dzisiaj z dumą możemy powiedzieć , iz mamy wspaniałych nauczycieli. Dlatego dziękujemy Wam za wyrozumiałość, cierpliwość i serce . To Wy napełnialiście nas optymizmem i zachęcaliście do dalszego rozwoju. Dzięki Wam mamy dzisiaj ogromną wiedzę, którą na pewno wykorzystamy w przyszłosci.

         Szanowna Dyrekcjo ! Przez te kilka lat zdążyliśmy się dobrze poznać i wiemy , że nie bylismy aniołkami w szkole. Ale mimo to zawsze mogliśmy liczyć ze strony Szanownej Dyrekcji na wspaniałe Andrzejki, dyskotekę zapoznawczą czy imprezy sportowe. W czasie tych wspólnych spotkań mogliśmy nawiązać wspaniałe przyjaźnie . A któż z nas nie przeżył ogromnych emocji sportowych  ? Chyba razem bawilismy się świetnie ? Dlatego dziękujemy Szanownej Dyrekcji za radość i usmiech , który tu dostaliśmy i wiarę w nasze talenty.
         
        Zwracam się równiez do wszytkich pracowników szkoły, którzy ze wszystkich sił starali się , abyśmy czuli się w niej dobrze i bezpiecznie. Panu Mietkowi, dziękujemy za opiekę  nad nami, bo to własnie dzięki Panu w naszej szkole nie było nieproszonych gości, którzy mogliby mieć negatywny wpływ na uczniów. Czasami zdarzały się między chłopcami jakieś nieporozumienia, ale Pana szybka reakcja zapobiegała dalszym konfliktom, a kłócący się podawali sobie chętnie rękę na zgodę. Z kolei Pani Mariola zawsze dbała o to, aby w szkolnym sklepiku nigdy nie zabrakło swieżych owoców i ciasteczek. Często tez dokarmiała nas całkiem prywatnie. Natomiast od Pani Krysi wiele razy dostaliśmy ścierką po głowie, ale to tylko dlatego , że rzucaliśmy papierki na podłogę albo przyklejalismy gumę do ławki. Ale doceniamy jej wysiłek i porządek  jaki chciała utrzymać w szkole, dlatego dziekujemy za te "lekcje".

         Drodzy Rodzice  ! To Wy byliście z nami, kiedy dostalismy negatywną ocenę w szkole. Pocieszaliście nas i motywowaliście do dalszej nauki. Cieszyliście sie razem z naszych sukcesów. Pomagalicie nam w lekcjach, poswięcając swój cenny czas. Zawsze pamietaliście o tym, abysmy nie byli głodni w szkole. Zapewnialiście nam komfortowe warunki nauki. Dlatego z tego miejsca dziękujemy Wam za to serdecznie.

        Koleżanki Koledzy !  Wielu z nas pamięta w tej szkole i smutek i radość. A kto nie płakał przed egzaminami ? Pamiętam  stres , pot i łzy. Ale też pozytywne relacje, zrozumienie , pomoc i wielką radość z osiąganych wyników w nauce. Możemy być z siebie dumni ? Jestesmy teraz odpowiedzialni, oczytani i mamy szeroką wiedzę, co jest dużą zasługą nauczycieli, ale też i naszej pracy.

       Szanowna Dyrekcjo ! Drodzy Nauczyciele ! Pracownicy szkoły ! Rodzice ! Koleżanki , Koledzy! Z tego miejsca raz jeszcze pragnę podziękować wszystkim tu zgromadzonym i życzyć udanych, wspaniałych  wakacji .