Napisz autocharakterystykę. Przynajmniej jedna strona w zeszycie.

Jak cos to:
mam 12 lat, włosy-ciemny blond średniej długości, niebieskie oczy, mały nos, wysoki wzrost, krągłą sylwetka, lubię gadać na lekcji, lubię grać w siatkówkę i pływać.

Można tam coś dodać jeszcze. ;p

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T21:13:03+01:00
Nazywam się ............ . Jestem dwunastoletnią dziewczynką, która jest bardzo miła i życzliwa.
Jestem wysoką, szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Jestem przeciętna...
Jestem bardzo wysportowana. Uprawiam liczne sporty : gram w siatkówkę i pływam. Często rozmawiam na lekcji. Nie jest to moja zaleta, lecz taka już jestem. Powoli próbuję się opanować.
Nauczyciele zwracają mi uwagę. Po za tym jestem też troszkę leniwa, staram się z tym uporać lecz nie jest łatwo. Próbuję być dla każdego miła i życzliwa chociaż nie z każdym jest tak łatwo.
Jestem dobrze wychowaną i grzeczną dziewczynką. Czasem tylko woda sodowa uderza mi do głowy... W trudnych sytuacjach nie kieruję się emocjami lecz rozsądkiem. Raczej nie podejmuję pochopnych decyzji. Każdy krok w życiu staram się dokładnie przemyśleć.
Jestem po prostu sobą. Może nie każdy mnie akceptuje, lecz staram się być miła i pomocna dla wszystkich. Starałam się, staram i starać się będę walczyć z przeciwnościami losu.takie sobie.. ;d
3 1 3
2010-02-01T21:27:12+01:00
Nazywam się Klaudia .Mam 12 lat.Moje włosy są średniej długości , ich kolor to ciemny blond.Posiadam też oczy koloru niebieskiego ,odważnie patrzące w dal oraz mały(,krągły ,szpiczasty,zadarty-wybierz)nos.Jestem wysoką dziewczyną o krągłej sylwetce.
Lubię gadac na lekcji ,chociaż tak naprawdę nie ma czym się chwalic .Jestem wysportowana:gram w sialkówkę oraz uwielbiam pływac ,szczególnie w morzu.Uwielbiam jeśc pizzę ,najlepiej w towarzystwie przyjaciół .
Według mojej najlepszej przyjaciółki jestem miłą i uczynną "normalną nastolatką".

PS:

PISZ SZEROKO SORRY ,ŻE TYLKO TYLE ,ALE JAK PISAŁAM NA KARTCE TO TROCHĘ TEGO BYŁO(WYGLĄDA NA TO ,ŻE BARDZO SZEROKO PISZĘ ;P).
3 2 3