Musze napisać krótkie (tak z siedem zdań) opowiadanie/wiersz (byle o czym) tylko żeby zawierało 10 spośród tych 20 słówek:
-blue [ulubiony kolor]
-t-shirt [ulubiony ciuch]
-chair [ulubiony mebel]
-orange [owoc jaki lubię]
-adventure[(horror, comedy)typ filmu]
-hip hop/rap [rodzaj muzyki jakiej słucham]
-spider [ulubione zwierze]
-football [ulubiony sport]
-saturday [ulubiony dzień]
-legs [nie wiem o co kaman ^^]
-sommer [ulubiona pora roku]
-fanta [ulubiony napój]
-pizza [ulubiona potrawa]
-krynica morska [ulubiona miejscowość]
-amsterdam [gdzie chciałbym na wakacje}
-snow [??]
-sun [??]
-car [środek transportu]
- happy, sorrow [to co czuję]

nie muszą być takie jakie podałem tylko żeby na temat... proszę bardzo o pomoc :( bo nie jestem orłem z angielskiego :(

2

Odpowiedzi

2010-02-01T19:22:07+01:00
My favorite t-shirt is blue and is the chair. I like to eat orange in the sommer. Most of the world I like to eat pizza and drink fanta. My favorite town in Poland Krynica Morska. I like to go on holiday to Amsterdam by car. My favorite sport is football. My favorite day of the week is Saturday.
1 4 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T19:44:46+01:00
My name is (tu wpisz swoje imię) and I would like to write short story about me. My favourite colour is blue. I think that it's the most beautiful colour of world. Furthermore I like to wear blue t-shirts. My favourite day of the week is Saturday because when I come from school I can sit down in my favourite chair, call for a pizza to eat, fanta to drink and watch football in TV. By the way my favourite fruit is orange.
When is comes to season, my favourite is summer because during the holiday I can go to Krynica Morska. But my dream place is Amsterdam. I would like to go there and visit some interesting places.

That's all about me.

Mam na imię .... i chciałbym napisać krótką historię o sobie. Mój ulubiony kolor to niebieski. Myślę, że to jest najpiękniejszy kolor na świecie. Poza tym lubię mieć na sobie niebieskie t-shirty. Moim ulubionym dniem jest sobota ponieważ kiedy wracam ze szkoły mogę usiąść w moim ulubionym fotelu, zadzwonić po pizzę do jedzenia, fantę do picia i oglądać mecz piłki nożnej w TV. A propos jedzenia moim ulubionym owocem jest pomarańcza.
Jeżeli chodzi o porę roku, moją ulubioną jest lato ponieważ podczas wakacji mogę jechać do Krynicy Morskiej. Ale moim wymarzonym miejscem jest Amsterdam. Chciałbym tam pojechać i zwiedzić kilka interesujących miejsc.

To wszystko o mnie.
1 5 1