Odpowiedzi

2010-02-01T20:53:28+01:00
Droga Różo...

To ja twój mały książe . Piszę do ciebie , ponieważ zakochałem się w tobie nad życie i pragnę , abyś się ze mną ożeniła. Będę cię kochał zawsze. Kupię ci wszystko SPA, Jezioro , które chcesz kupić , ale nie masz pieniędzy i oczywiście kupię ci dużo nowych ubrań. Będę na ciebie czekał ile chcesz?

Twój mały książe.... Kocham cię kocham cię kocham cię buziaki.
2010-02-01T20:58:25+01:00
Sahara 2010

Najdroższa Różo!
Piszę do Ciebie, ponieważ po długiej wędrówce uświadomiłem sobie coś bardzo ważnego.
Musisz wiedzieć, że podczas mojej podróży rozmyślałem o Tobie. Zdałem sobie sprawę z tego, dlaczego opuściłem moją planetkę, a przede wszystkim Ciebie. Najpierw nie akceptowałem Twoich wad, ale potem zrozumiałem , że żeby się oswoić musimy pokochać się takimi, jakimi jesteśmy.
Zdecydowałem wrócić do Ciebie, bo zrozumiałem, że jesteś dla mnie kimś wyjątkowym. Podczas mojej podróży odwiedziłem wiele ciekawych miejsc. Dotarłem do ogrodu z tysiącami róż. Tam zrozumiałem, że mnie okłamałaś. Po jakimś czasie spotkałem Lisa, który stał się moim przyjacielem. Wtedy dopiero uświadomiłem sobie, że mówiąc mi, że jesteś dla mnie "jedyna na świecie", nie kłamałaś. Zdałem sobie sprawę z tego, jak wiele czasu poświęciłem Tobie i że jestem za Ciebie odpowiedzialny. Dopiero wtedy zrozumiałem, że "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, dobrze widzi się tylko sercem". Dzięki podróży nabrałem doświadczenia i uświadomiłem sobie, że Cię kocham, taką jaką jesteś, Skłoniło mnie to do powrotu do Ciebie, Najdroższa!
Mam nadzieję, że zrozumiesz dlaczego udałem się w tę podróż i obiecuję, że zobaczymy się niedługo.

Twój na zawsze MK