Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T22:35:17+01:00
Zwracaj uwagę na supermarket
Tylko jeden na pięciu rokowań jest rzeczywiście jedną. Dyskontowe zwabić klientów często z super promocje! Ale wiele z nich nie przestrzega się Stiftung Warentest. Mystery shoppers ma 45 super oferty specjalne z Aldi, Lidl, Penny, Tchibo & Co umieścić pod mikroskopem. Wraz z urządzeń technicznych, takich jak komputery, odbiorniki, mikrofalówka i płaski ekran, ale również wnętrza farby, rowery i kurtki dla przyjemności.
Rezultat: "Tylko jeden na pięciu rokowań było naprawdę", mówi Michael Kalmar (55), redaktor Stiftung Warentest. Choć 13 procent towarów były dobrej jakości - ale mają takie same ceny, ale w normalnej działalności handlowej. Jedna trzecia akcji promocyjnych produktów oferowanych mierne złej jakości. Jedna trzecia "była bezwzględna złe kupić!"
Co to jest prawdziwe okazje, ustanowiło inspektorów jakości powiedział: "Produkt musi być obecny tani i dobrej jakości", powiedział Michael Kalmar. Zalecenia ogólne nie mogą być testerem produktów. "Nie można powiedzieć, urządzenia elektryczne są dobrzy w Aldi, Kurtki złe ". Testery produktu, jednak wskazują na nieprzyjemne tendencji. Wcześniej, super-specjalnego, choć rzadziej, ale oni naprawdę się opłaciło. "Dziś są rzeczywiście coraz więcej towarów promocyjnych. Ale z coraz większa Hapert w jakości "Pomimo krytyki: najlepsze jeszcze Aldi odcięty. Otrzymane z badanych super-specjalne (14 pozycji) przynajmniej raz na dwa (sześć) został oceniony jako" dobry ". Ale tu nie było źle kupić! Dobrą wiadomością jest to zły zakup może być zwrócony. "Czy produkt przerwie winy klienta w ciągu dwóch lat, może on jej rekultywacji." Lidl tylko czyni wyjątek dla komputerów.


proszę ;*