Odpowiedzi

2010-02-02T13:44:44+01:00
Kiedyś ludzie nie posługiwali się telefonami komórkowymi czy internetem.Ich komunikacją miedzy ludzką były jedynie listy.Także bezpośrednie przekazanie wiadomości w sposób powiedzenia czegoś danej osobie. Można było też komunikować się za pomocą dźwięków np. strzał z pistoletu mógł oznaczać ,że coś złego się wydarzyło w pobliżu.Używano też trąb,aby zwołać ludzi. Teraz po prostu zadzwoni się do danej osoby i powie się jej ,że jest potrzebna w danym miejscu.Dziś częściej pisze się e-maile niż wysyła listy.
6 3 6
2010-02-02T13:46:20+01:00
Komunikacja kiedyś dzieliła się na listy z których ludzie bardzo często korzystali zas rzadko były telefony dopiero gdy ta technologia się bardziej rozwineła zaczęto w ten oto sposowb sie komunikować.
4 2 4
2010-02-02T16:39:57+01:00
Dawniej nie istnialy formy komunikacji takie jak dziś.Kiedyś np.były telegramy.Należało tekst wiadomości zapisać na kartce,zamiast kropki uzywało się charakterystycznego wyrazu "stop". pózniej Ludzie głównie pisali listy,dziś też się pisze ale żadziej.Były one dostarczane za pomocą poczty,na list trzeba było czekać kilka dni.Wszystkie te metody miały wady że wiadomości nie dostawało się natychmiast,w dodatku zdarzało się że człowiek zawodził i przesyłane listy ginęły.Miało też to swój urok czasem,czekanie na list z utęsknieniem np.od ukochanej osoby.Dzis korzystamy z innych metod.Zamiast listonosza wyręczają nas komputery.Nastała era informatyzacji,ludzie komunikują się za pomocą e-maili,komunikatorów,wideopołączeń,oraz telefonów komórkowych,doszły nowe możliwośći wcześniej nieznane np.dzięki wideorozmowom możemy zobaczeć na żywo naszego rozmówcę.komunikacja w formie elektronicznej ma zalety:natychmiastowy czas doręczenia wiadomości,pewnośc że adresat otrzyma wiadomość,nie musimy płacić od każdej wysłanej wiadomości przez internet oraz możemy oprócz tesktu wysyłać inne dodatkowe elementy(np.emotikony,zdjęcia,pliki dźwiękowe itp.)

troche się rozisałem,ale nie jest z neta
11 4 11