Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T14:40:18+01:00
Każdy człowiek powinien być traktowany równo. Nie powinno wpływać znacząco to jaką ktoś wyznaje religie jaki ma kolor skóry. Każdy człowiek jest inny więc musimy szanować wszystkich. A jeżeli chcemy się już z kogoś śmiać to pomyślmy czy nam by było miło gdyby ktoś się z nas śmiał i pomyślmy o tym że nie każdy jest idealny i że ja sam/sama też mam słabe stron.
6 3 6
2010-02-02T14:44:21+01:00
Ludzie powinni sie tego wstydzic poniewaz nie mozna na kogos krzyczec czy kogos bic jak jest inny od grupy.
ludzie powinni spojrzec w ten sposob jak oni by sie czuli gdyby oni byli inni a kazdy by ich przesladowal.
teraz ludzie na swiecie sie tego wstydzom bo teraz tak bardzo nie wyroznia sie innych od grupy za to ze wyznaje inna religie czy ma inny kolor skory.
zawsze zanim sie kogos wyzwje trzeba pomyslec jak ja bym sie czula jako popychana czy bita za inne wyznanie wiary czy kolor.
wlasnie dlatego teraz ludzie sie tego wstydza
5 4 5
2010-02-02T14:50:45+01:00
Ludzie współcześni powinni wstydzić się tego jak postępują wobec wyznawców innej wiary ,czy ludzi z innym kolorem skóry.
Wszystkie stworzenia według wiary chrześcijańskiej są stworzone przez jednego Boga.Każdy z ludzi ma prawo do wolności słowa, a tym bardziej wyboru jaką religię chce wyznawać. My w XXI wieku powinniśmy patrzeć na wszystko obiektywnie. Nie powinien nam przeszkadzać kolor skóry czy pochodzenie danej osoby .Powinniśmy doceniać go takim jaki jest. Wielu niestety ludzi zachowuje się bardzo prymitywnie wytykając palcami , czy obrzucając wulgarnymi słowami takich właśnie ludzi.
7 4 7