Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-04T15:11:08+01:00
Za dziewczętami usytuowane były pagórki, niebieskie niebo, świeciło również słońce. Było to spowodowane napływaniem nad nasz kraj mas powietrza ze wschodu. Brak opadów deszczu, temperatura powyżej 20 stopni.
Ala i Ania miały dużo energii, ponieważ zjadły rano kaloryczne batony. wybrały się na spacer, aby zobaczyć ruiny zamku z XV wieku.
Ala podniosła oczy ku niebu, spojrzała w słońce. Kichnęła. Ania podała jej chusteczki. Przy wyciąganiu paczki z kieszeni wypadła jakaś koperta. Ania podniosła ją, przysiadła na kamieniu.
- Co to ? - zapytała Ala.
-List, dostałam go przed wyjazdem i nie miałam czasu przeczytać.
- Zrób to teraz.
- Zawiadamiamy iż uczennica Anna Kowalska została zakwalifikowana do 3 etapu konkursu historczynego... - Ania przerwała, otworzyła szeroko oczy ze zdziwienia.
- To niesamowite. Akurat tutaj się o tym dowiadujesz! - zachwycała się Ala. - To niemal surrealistyczne. Tutaj pod tym pięknym nieboskłonem, nad kamieniami szklącymi się jak piękne jezioro, w aurze błękitu oraz refleksyjnej przestrzeni, smagana promieniami słońca dowiadujesz się o przejściu do kolejnego etapu konkursu. wrócisz do domu i opowiesz rodzicom niczym rycerz wracający do królestwa i zbierający hołdy od króla.
Szczęśliwe dziewczyny wróciły do ośrodka. Miały cudowne humory.

wprowadzenie różnych stylów sprawia wrażenie wirygodności opowiadania, łatwiej je zrozumieć i zaakceptować.
1 5 1