Napisz wstęp i zakończenie do opowiadania

(nie ściągać z neta bo zgłosze :-)
daj najjj... jak bedzie dobre xD

Róża jest piękna, powabna, świadoma swej urody i czaru. Przybyła na planetę Małego Księcia jako małe ziarenko. Róża zachowuje sie jak piękna kobieta - jest kapryśna i kokieteryjna, żąda opieki i komplementów. Chce być podziwiana i uwielbiana. Jest dumna, nie ujawnia swoich uczuć, pod kolcami ukrywa swoją prawdziwą naturę. Mały Książę mówi o niej "Ta róża jest bardzo skomplikowana'. I ma rację, ponieważ róża w rzeczywistości jest mądrą, wrażliwą, umiejącą się przyznać do własnych błędów istotą. Potrafi być łagodna i spokojna. Ona również kocha Małego Księcia, ale nie zatrzymuje go. Wie, że sam musi odkryć potęgę uczucia, jakim ją darzy, i dobrowolnie wrócić na swoja planetę.
Przed swoim wyjazdem Mały Książe codziennie dbał o różę. Podlewał ja, ochraniał przed wszystkimi niebezpieczeństwami.

1

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-02T15:14:48+01:00
Przez trzy dni zastanawiałąm jaka róża jest piękna, powabna, świadoma swej urody i czaru. Przybyła na planetę Małego Księcia jako małe ziarenko. Róża zachowuje sie jak piękna kobieta - jest kapryśna i kokieteryjna, żąda opieki i komplementów. Chce być podziwiana i uwielbiana. Jest dumna, nie ujawnia swoich uczuć, pod kolcami ukrywa swoją prawdziwą naturę. Mały Książę mówi o niej "Ta róża jest bardzo skomplikowana'. I ma rację, ponieważ róża w rzeczywistości jest mądrą, wrażliwą, umiejącą się przyznać do własnych błędów istotą. Potrafi być łagodna i spokojna. Ona również kocha Małego Księcia, ale nie zatrzymuje go. Wie, że sam musi odkryć potęgę uczucia, jakim ją darzy, i dobrowolnie wrócić na swoja planetę.
Przed swoim wyjazdem Mały Książe codziennie dbał o różę. Podlewał ja, ochraniał przed wszystkimi niebezpieczeństwami.
Ja zachowam się z moją podobne ,ponieważ to róża a nie chwast .
Trzy dni mijały róża jak piękna dama w wodzie nie upuściła liścia dopiero po 5dniach płatek odpadł......
I tak nie da się jej zapomnieć bo to róża moja a płatki jej jeszcze mam ...Nie wiem czy o to chodzi ale postarałam się i z neta nic nie ma xdd
2 3 2