Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T15:26:28+01:00
-Ta Róża rozwinęła się pewnego dnia, niespodziewanie, z ziarenka, przygnanego nie wiadomo skąd i Mały Książę, przyglądał się z bliska łodyżce, która była zupełnie niepodobna do innych"
Róża przed rozwinięcie była tajemnicza. Chciała oczarowac Małego Księcia. Lecz Róża ustawicznie kontynuowała we wnętrzu swoją toaletkę, upiększała się w zielonej komnacie"
-Po rozkwitnięciu była bardzo próżna, chciałą byc obsługiwana. Lubiła się wywyższać, bardzo dużo wymagała. Skomplikowana, delikatna, kobietka. Zarozumiała była bardzo pewna siebie, chciała wzbudzać poczucie winy w Małym Księciu. W krótce zaczęła zamęczać go swoją nieco naburmuszoną próżnością"
-W chwili rozstania na początku go zlekceważyła, później jednak była zawiedziona, smutna. Na siłę przepraszała Małego Księcia. Powiedziała, że go kocha i życzyła mu dobrze.
Przez cały czas Róża starała się zrobić jak najlepsze wrażenia, wywyższać się. Jednak z czasem rozstania pokazuje, że sie zmieniła, nie chce już być próżna i dumną. Zachowanie róży było sprzeczne. Przed rozstaniem Róża chce wzbudzić w Małym Księciu miłość, ale po rozkwitnięciu odstrasza go swoim zachowaniem. Róża wywołała w Małym Księciu rozczarowanie, zdziwienie wstyd. Przy niej czuł się nieszczęśliwy. Czekał na nią, ale ona go zawiodła. Gdy juz przyleciał na Ziemię poczuł do niej prawdziwą miłość.
20 3 20