Odpowiedzi

2010-02-02T16:18:32+01:00
Moje gimnazjum nie jest duże. tutaj uczy się tylko dziewięć klas - to jest świetne. jestem w piątej klasie. Nasza klasa jest mała - 9 chłopaków i 10 dziewczyn. moi koledzy ze szkoły są naprawdę świetni. dużo rozmawiamy, bawimy się i w sobotę robimy imprezy. to sprawia nam przyjemność. nauczyciele równiez są ok. mój nauczyciel biologii jest super. jest jeszcze młody, na luzie i ma szalone pomysły. dużo wędrujemy, podziwiamy naturę, słuchamy śpiewu ptaków. w zimie karmimy zwierzęta. lubię też historię. mój nauczyciel jest bardzo sympatyczny. on dużo opowiada i często dyskutujemy. to jest interesujące. lekcja fizyki jest niestety totalnie nudna i stresująca. to jest głupie!
Angielski bardzo lubię. nasz nauczyciel jest rodzimym użytkownikiem języka. on pochodzi z oxfodu i jest trochę komiczny. on mówi zawsze po angielsku, opowiada dowcipy i dużo się śmieje. Rzadko robimy gramatykę a dużo mówimy. to jest świetne! nasza nauczycielka francuskiego jest całkiem inna. ona jest bardzo poważna i surowa. ona wyjaśnia wszystko powoli i dokładnie. pracuje systematycznie. dużo pyta , a my piszemy często ćwiczenia i prace klasowe. a nasz nauczyciel matematyki jest nerwowy i chaotyczny. dużo krzyczy i pyta. to jest beznadziejne..
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T16:31:38+01:00
Moje Gimnazjum

Moje gimnazjum jest nieduże. Jest tutaj tylko 9 klas - super! Jestem w 5 klasie. Nasza klasa jest mała - 9 chłopców i 10 dziewczyn. Moi przyjaciele (Mitschuler - współuczeń, czyli w zdaniu chodzi o to że to przyjaciele-uczniowie) są naprawdę super. Dużo rozmawiamy, gramy i w soboty robimy imprezy. To sprawia mi przyjemność.
Nauczyciele też są całkiem O.K. Mój nauczyciel biologii jest super. Jest jeszcze młody, wyluzowany i ma zwariowane pomysły. Dużo wędrujemy, obserwujemy naturę, słuchamy głosów ptaków. W zimę karmimy zwierzęta.
Lubię też historię. Mój nauczyciel jest bardzo sympatyczny. Dużo opowiada, i często dyskutujemy. To jest ciekawe.
Lekcje fizyki są niestety całkowicie nudne i stresujące. To głupie.
Ale lubię angielski. To jest język ojczysty naszego nauczyciela. Pochodzi z Oxford. Jest nieco komiczny. Mówi zawsze po angielsku, opowiada żartobliwie i dużo się śmieje. Robimy często gramatykę i dużo rozmawiamy. TO jest super.
Nasza nauczycielka francuskiego jest całkowicie inna. Jest bardzo poważna i surowa. Robi wszystko powolnie i dokładni. Pracuje systematyczne. Dużo pyta, piszemy często sprawdziany i prace klasowe.
Nasz nauczyciel matematyki jest nerwowy i chaotyczny. Często krzyczy i dużo pyta. To jest głupie.