Mam opisać swoje zwierzątko, ale mi się (szczerze mówiąc) nie chce. Mam rybki w domu, więc opiszcie moje rybki. Podpowiedzi do zadania: jest ich wszystkich sześć, dwie są czarne, dwie pomarańczowe, a dwie kolorowe. Nie mają imion, więc możesz wymyślić. Nie musi być bardzo długie, wystarczy na cztery linie w zeszycie A5. ;-)


Ps, na sam koniec (osobno) wymyśl kilka propozycji imion dla rybek. <---- Dla chętnych.

2

Odpowiedzi

2010-02-02T16:18:17+01:00
Moje zwierzątka domowe to rybki. Mam ich sześć i są o różnych kolorach. codziennie dbam o nie . dokarmiam zmieniam wodę . bardze je lubie jest z nimi dużo frajdy
11 5 11
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T16:23:18+01:00
Kiedyś bardzo chciałem mieć psa. Jednak jestem uczulony na sierść, i jedyne, co mogli zaproponować mi rodzice, to rybki. Tak więc teraz mam stojące na biurku duże akwarium, a w nim 6 rybek. Dobierałem je parami, więc nic dziwnego, że dwie z nich są czarne, dwie pomarańczowe, a pozostałe mienią się różnymi kolorami. Na początku bardzo sceptycznie podchodziłem do tych zwierzątek, ale z czasem bardzo je pokochałem i nadałem im imiona : Fiona, Kevin, Simon, Kleo oraz Kermit i Oli. Teraz już nie wyobrażam sobie dnia, bez choćby chwilowego patrzenia się na me rybki. ;)

Wiem, imiona słabe. ;)
25 5 25