Odpowiedzi

2010-02-02T16:16:39+01:00
Na wprost okna mojego pokoju znajduje się park. Na obszarze, który mogę z tamtąd zobaczyć rośnie trawa i drzewo morelowe, które kiedyś miało mnóstwo owoców. Latem nawet podjadałam je razem z koleżankami. Niestety, jesienią drzewko uschło. W zimie morelka, przykryta przez śnieg wyglądała jak każde inne drzewo, choć wiem, że niedługo zostanie wycięta. Pośrodku trawnika jest skalniak. Na jego szczycie rośnie kępa fioletowych irysów. Dookoła niej wiosną, latem i jesienią kwitną nieśmiertelniki, niezapominajki i wrzosy. Rosną tam też winogrona i wiciokrzewy. Przez cały rok przylatują tam wróble i sikorki. Widok z mojegi okna podoba mi się, ponieważ podczas każdaj pory roku wygląda inaczej.
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T16:19:31+01:00
Na wprost okna mojego pokoju znajduje się ulica.A za ulicą rosną drzewa i jest blokNa obszarze, który mogę z tamtąd zobaczyć rośnie trawa i drzewo morelowe, które kiedyś miało mnówstwo owoców.
Kiedys nawet podjadałam je razem z kolegami.
Niestety, jesienią drzewko uschło.
Morelka , przykryta przez śnieg wyglądała jak każde inne drzewo, choć wiem, że niedługo zostanie wycięta. Pośrodku trawnika jest skalniak. Dookoła niej wiosną, latem i jesienią kwitną nieśmiertelniki, niezapominajki i wrzosy. Rosną tam też winogrona i wiciokrzewy. Przez cały rok przylatują tam wróble i sikorki. Widok z mojego okna podoba mi się, ponieważ podczas każdaj pory roku wygląda inaczej.
1 5 1