Odpowiedzi

2010-02-02T16:31:46+01:00
Moje ferie spędziłam w Szczyrku.Rano wstałam, ubrałam się i zjadłam śniadanie.Potem poszliśmy (ja i moi znajomi) na miasto.
Kupiliśmy wspaniałe pamiątki- pocztówki, figórki itp. Gdy wróciliśmy zjedliśmy obiad. Potem graliśmy w karty i oglądaliśmy flim.I tak minął mi jeden dzień z feri zimoych.
2 5 2
2010-02-02T16:44:29+01:00
Był to 25 stycznia.Padał śnieg ale ja postanowiłam pójść z koleżankami na narty.Poszłam do ............. ale jej nie zastałam ,więc pomyślałam że może ............... pójdzie. .......... Wzięła narty i poszliśmy na górkę. Byli tam ............ i ............... . Oni też mieli narty. Było fajnie ale cza było wracać. Nie chcieliśmy wracać w tym samum momencie ............. potoczyła się i uderzyła o drzewo na szczęście nogą a nie głową.Szybko podbiegliśmy i zapytaliśmy się czy wszystko jest w porządku. ............ powiedziała że boli ją strasznie noga. Zadzwoniłam po karetkę bo ......... nie mogła ruszać palcami. A potem do jej rodziców aby poinformować o całym zdarzeniu. .......... zabrano do szpitala. Okazało się że ma złamaną nogę. Tak skończył się ten dzień
3 3 3