Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T16:39:23+01:00
Droga pani Jolanto!!!

Dzień dobry jestem zmęczona, bo ferie spędziłam tak intensywnie.
Tak jak już wspomniałam, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach. Od razu, gdy zaczęły się ferie pojechałam na lodowisko w Świdnicy. Poza wspaniałą zabawą i doskonałym towarzystwem, absolutnie nic.
W następnych dniach chodziłam do świetlicy w spółdzielni i wychodziłam na dwór. Niewiele później pojechałam do AQŁAPARKU w Świebodzicach. Jeździłam w soboty do Wrocławia z moją ciocią, która studiuje właśnie we Wrocławiu. W zasadzie to dzień w dzień wychodziłam na dwór. Ciekawie było, ale co jeszcze mogę Pani napisać? Ferie kończą się, jak co roku, załamaniem faktem, że znowu wracam do szkoły. Jakkolwiek by nie były intensywne, zawsze czegoś mi brakuje. Teraz siedzę i czytam lekturę pt. Ania z Zielonego Wzgórza brakuje mi tylko 30 str. do zakończenia lektury. Bardzo miło mi się pisało, ale niestety muszę kończyć, bo jest już dosyć późno. Do widzenia,nie mogę się doczekać, aż panią zobaczę!

Natalia


wstaw akapity ;)
1 5 1
2010-02-02T16:40:19+01:00
Moje ferie były bardzo udane . Byłam z rodzicami na nartach w Zakopanem . Zjeżdżaliśmy na stokach ... ja jeździłam na desce Świetnie się tam bawiliśmy . Reszte czasu spędziłam ze znajomymi i rodziną . także super wspominam ten czas . Szkoda że ferie tak szybko się skończyły ...
4 3 4