Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T17:03:31+01:00
Cześć Rache! 22czerwiec, (Twoja miejscowość ;D)

[akapit] W ubiegłym tygodniu powiedziałeś mi, że uwielbiasz spędzać czas ze swoim psem w lesie i chciałbyś się dowiedzieć, gdzie ja lubię spędzać czas.
Bardzo chętnie Ci o tym opowiem.
[akapit] W małej miejscowości, Zakopane jest specjalne miejsce, w którym uwielbiam przebywać. Jest to przepiękna łąka położona niedaleko słynnej zakopiańskiej skoczni i kończąca się przy wejściu do doliny Strążyskiej. Według mnie jest to przede wszystkim idealne miejsce do wypoczynku.
[akapit] Aby dotrzeć do łączki należy wcześniej przejść obok stromych i ostrych skał, pokonać fragment lasu, a wreszcie zmierzyć się z wielkimi korzeniami drzew. Warto ten trud włożyć, gdyż wówczas można znaleźć się w zaczarowanym miejscy. Będąc na łące, ma się wrażenia przeniesienia się w zamierzchłe czasy. Wystarczy puścić wodze fantazji i na naszych oczach rozegrają się wspaniałe pojedynki rycerskie przed ogromnym zamkiem. Jednak nie tylko dlatego uwielbiam to miejsce. Przychodząc tam z moim psem, mogę z nim biegać do woli, bawić się z nim, czy nawet opalać się. Gdy przyniosę sobie koc i koszyk z jedzeniem, całodzienny piknik jest świetnym sposobem spędzania wolnego czasu. Ponadto są tam ławki, na których można usiąść i porozmawiać z przyjaciółką lub poczytać książkę. Według mnie to miejsce nie ma wad, bo nawet przy brzydkiej pogodzie czy deszczu jest urocze.
[akapit] Łąka ta jest dla mnie szczególna, gdyż mało osób o niej wie, co zapewnia spokój i harmonię. Uważam, że w każdym mieście ludzie powinni mieć kontakt z naturą. Od czasu do czasu każdy tego potrzebuje.
[akapit] Mam nadzieję, Rachel, że zaspokoiłam twoją ciekawość i już wiesz, gdzie spędzam najwięcej czasu.

[po prawej str.] Pozdrawiam Cię
[twój podpis ;D]
12 4 12