Witam serdecznie prosiłbym o opis domu w języku niemieckim i z przetłumaczeniem na polski min strona A5 i prosiłbym żeby forma pasowała na gimnazjum a nie na coś wyższego a i to chodzi o wymarzony dom z góry bardzo dziękuje na pewno dam najlepszą i serdecznie pozdrawiam i naprawdę bardzo mi na tym zależy i naprawde bede bardzo wdzięczny

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T17:46:41+01:00
Mój wymarzony dom jest ogromny! Ma bardzo wiele dużych okien, z których mogę spoglądać na wspaniały ogród. Jest on koloru bladoróżowego, w południe, słońce odbija się od różu i tworzy wspaniałą jasność.
Wnętrze jest urządzone przez najlepszych projektantów, ciepłe kolory wypełniają każdy pokój. Dom posiada przestronny przedpokój i dużą kuchnię z ogromną jadalnią.
Salon znajduje się zaraz obok jadalni, z niego zaś można wyjść na rozległy taras. W salonie znajduje się też ogromne akwarium słonowodne, w którym znajdują się rzadkie okazy ryb i roślin.
W mieszkaniu znajduje się pięć sypialni, każda z nich ma własną garderobę i łazienkę. Uwielbiam spędzać czas w mojej sypialni, jako jedyna w całym domu jest bladoniebieska i posiada wiele niebieskich elementów. W niej mogę znaleźć ukojenie, po całym męczącym dniu. W pomieszczeniu tym znajduje się ogromne łóżko, biurko z komputerem, biblioteka z ulubionymi książkami, a zaraz obok niej, wygodny fotel.
Oczywiście miejsce, w którym najczęściej organizuje się spotkania z przyjaciółmi jest piwnica, jednak niech ta nazwa nie myli. Piwnica jest równie przytulna jak cały dom. Jest ogrzewana, a każdy pokój jest oświetlany przez stylowe lampy i reflektory.
W piwnicy znajduje się siłownia, stół do bilardu, wieża stereo oraz parkiet do tańczenia, można tu spędzać wspaniałe chwile, bez przeszkadzania miłym sąsiadom.
Uwielbiam ten dom! Jest w nim zawsze bardzo miła atmosfera. Najwięcej czasu spędzamy w salonie i jadalni, a latem oczywiście w ogrodzie, w którym można poczuć się jak w raju. Ciepłe kolory, sprawiają, że zawsze chce się wracać w te „cztery kąty”


Mein Traumhaus ist riesig! Es hat viele große Fenster, die ich in der wunderschönen Garten blicken kann. Es ist eine blasse rosa Farbe, mittags, spiegelt sich die Sonne aus dem rosa und schafft eine große Helligkeit. Der Innenraum ist geschmückt von Top-Designern, warme Farben geben jedem Raum. Das Haus hat eine geräumige Halle und eine große Küche mit köstlichen Speisen. Salon befindet sich direkt neben dem Speisesaal, aber es kann zu einer großen Terrasse. Das Wohnzimmer ist mit einem riesigen Aquarium Elefant