Odpowiedzi

2010-02-02T17:47:09+01:00
W przyszłości chciałbym zostać lekarzem. Wybrałem ten zawód ponieważ interesuję się bardzo anatomią, oraz lubię pomagać ludziom. Chciałbym też wynaleźć jakieś nowe lekarstwa czy też sposoby leczenia. Nie wiem jednak jaki wybrać kierunek w medycynie, ponieważ narazię interesuję się nią ogólnie. Choć wiem że będzie bardzo trudno zostać mi lekarzem, ale napewno się nie poddam i będę walczył. I myślę że mi się uda.
1 4 1
2010-02-02T17:49:05+01:00
W przyszłości chciałabym zostać kapitanką statku. To bardzo ciekawy zawód. Dzięki niemu można zwiedzić wiele wspaniałych miejsc. Daje on również satysfakcję, że przepłynęło się bezproblemowo rejs lub też , że uratowało się statek od katastrofy. Chciałabym zostać kapitanką też dlatego, iż bardzo lubię wodę. Uwielbiam patrzeć , jak fale rozbijają się o brzeg lub o burtę statku.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T18:30:47+01:00
W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem. Bardzo lubię zwierzęta i chciałabym się im poświęcić,bo zwierzęta są wspaniałe i czasami to one pomagają ludziom. Moim zdaniem, jest to pełny przygód zawód, ponieważ mamy możliwość spotkać niebywałe zwierzęta, a kiedyś może trafię do ZOO i będę opiekować się tamtejszymi zwierzętami. Może udałoby mi się założyć własną, dobrze funkcjonującą klinikę weterynaryjną. Bardzo chciałabym, żeby moje marzenie się spełniło, bo przy wykonywaniu zawodu trzeba go lubić, wtedy nasze życie będzie udane!


Pozdrowienia:)