Witam, proszę o napisanie pracy nie wiem "opowiadania, opisu" na temat jakiegoś festivalu. Chodzi mi o opis np. kiedy jest on, ile ludzi na niego przyjeżdża, gdzie sie znajduje, co jest tam ciekawego, jedzenie itd. Ma być ono na ok. kartkę/półtora (chodzi mi o kartkę z zeszytu) nie mam na to czasu spowodu tego, ze musze się uczyć na poważny sprawdzian. Słowa niech będą na poziomie 1-2 gimnazjum (jestem w 2) czyli czas przeszły itd. Bardzo mi na tym zależy - dla najlepszej pracy 60 pkt, pamiętajcie ten festiwal może być naprawdę lub zmyślony.

przykład pracy z podr rozpoczynający festiwal,:

in july, we goes to highland games in inverness. to jest tylko przykład rozpoczęcia

Pozdrawiam

1

Odpowiedzi

2010-02-02T19:45:09+01:00
Po polsku : Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - festiwal filmowy, który odbywa się co roku we wrześniu w Gdyni (do 1986 odbywał się w Gdańsku), podczas którego prezentowane są najlepsze polskie filmy fabularne, powstałe w ciągu roku od poprzedniego festiwalu. Główną Nagrodą tego festiwalu są Złote Lwy.

po angielsku : The festival of feature Poland films - the movie festival, which be holds what year in September in Gdynia ( he to 1986 took the place oneself in Gdańsk), during which presented the feature best Polish films are, formed in draught year from previous festival. Zloties are premier award of this festival lions.