Odpowiedzi

2010-02-02T18:52:52+01:00
1. W porównaniu z ludźmi, którzy żyją na całej naszej planecie, ludzi, których znasz jest naprawdę niewielu. Lecz dla jednej osoby to właśnie ty możesz być kimś najważniejszym. Możesz stać się dla tej osoby najważniejszy na świecie.


2. Często oceniamy ludzi po wyglądzie, w ogóle ich nie znając. I prawie zawsze to nasze "ocenianie" jest mylne. Ponieważ doiero wtedy poznajemy człowieka, kiedy z nim przebywamy, rozmawiamy. Wtedy rodzą się miedzy nami uczucia, których nie można zobaczyć.
4 3 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T18:56:34+01:00
"Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem". Myśl ta jest bardzo trafna i zawiera wiele aspektów życiowych. Jako przykładem jej rozwinięcia, posłużę się miłością, która niespodziewanie napotyka nas na swej drodze. Kiedy zakochamy się w jakiejś osobie, odczuwamy, że jest ona dla nas najważniejsza, że zrobilibyśmy dla niej wszystko, by była szczęśliwa. Jesteśmy w stanie poświęcić dla niej to co mamy. Poświęcić jej naszą uwagę i całe swoje życie, starając się przy tym, by była ona zadowolona z całej swojej egzystencji i nieprzewidywalnego losu.
Nawet jeśli taka osoba, jest nikim dla całego otaczającego świata, właśnie w takim momencie staje się dla nas całym naszym życiem, bez którego nie wyobrażamy sobie przyszłości. Z którą pragniemy dzielić wszelkie smutki i radości, okrywając ją przy tym ciepłem naszego uczucia.
1 5 1