Pomużcie PLISS!!!
Muszę napisać pocztówke po angielsku z tłumaczeniem na polski do przyjaciela/do rodziny z wakacji.Muszę tam napisać gdzie jestem na tych wakacjach,co tam robię,jaka jest tam pogoda,zapytaj co u nich słychać,w co tam grasz i poproś o telefoniczny kontakt z tobą.Z tłumaczeniem na polski.Daje naj
POMOCY!!!

2

Odpowiedzi

2010-02-02T19:19:29+01:00
Dear Ann,
I'm in Greece ! That's awesome! I'm on holiday with my parents. In the hotel is pool, so I swim every day! Yesterday I was sightseeing an area.
The weather is gorgeous. And you? what are you doing in this vacation?? Please call me !
Love,
xyz


Droga Aniu,
Jestem w Grecji! Jest świetnie! Jestem na wakacjach z moimi rodzicami. W hotelu jest basen, więc pływam każdego dnia! Wczoraj zwiedzałam okolice.
Pogoda jest cudowna!
A Ty? Co robisz w te wakacje? Proszę, zadzwon.
Kochająca,
xyz
2010-02-02T19:29:32+01:00
Dear ...... (imie koleżanki)
I'm in Zakopane. There is fantastic and great. I like swimming. I learning to swimming. I practise for seven hours a day. The wather is super. I have three new friends Kamila, Monika and Julka. In evenings i go to the beach. What at you is heard? Please call me tomorrow .

See you soon,
....... (swoje imie)

Tłumaczenie:
Droga .......
Jestem w Zakopanym. Jest tam fantastycznie i wspaniale. Lubie pływać. Uczę się pływać. Ja ćwicze siedem godzin dziennie. Pogoda jest super. Ja mam trzy nowe przyjaciółki Kamile Monike i Julke. Wieczorami chodzę na plaże. Co u ciebie słychać? Proszę zadzwoń do mnie jutro.

Niedługo się zobaczymy
.................................