Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-02T19:17:18+01:00
Może.
Nawet kiedy może moim zdaniem nie robię dobrych rzeczy, inne osoby popełniające jeszcze gorsze błędy o de mnie uznają to za lepszą manierę od swojej. Więc jesteśmy dla kogoś autorytem zaś dla nas są jeszcze lepsze osoby, a dla tamtych osób jeszcze lepsze i tak dalej....
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T19:17:35+01:00
Myślę że moja postawa uczy grzeczności ponieważ nie odnoszę się wulgarnie do starszych i rówieśników. Staram się również być kulturalna i dobrze reprezentować swoją szkołę oraz klasę. Nigdy nie zapominam o dobrych manierach i ślę uśmiech do każdej osoby w szkole. Nie zapominam także o dobrym zachowaniu w miejscach publicznych. Wiem, że moja grzeczność buduje opinię o mnie u innych osób więc pamiętam o tym aby nigdy nie zachowywać się agresywnie, wulgarnie i karygodnie.
2010-02-02T19:26:21+01:00
Czy moja postawa może uczyć innych grzecznosci . Uzasadnij . (5-6 zdań )
PS.Nie wiem ,co mam napisać tak żeby uczyła bo raczej moja postawa nie uczy innych grzeczności ;D
Dobra więc jak coś to skrócisz ;)
Owszem moja postawa może uczyć innych grzeczności, ponieważ na moje zachowanie nikt nie narzeka(mam nadzieję). Jestem pomocny w domu, w szkole, pomagam moim starszym dziadkom.
Zawsze mówię dziękuję, do widzenia, proszę itp. Nie biję sie z kolegami, nie konfidentuję. Tak więc powyższe przykłady świadczą o tym, że moja postawa może uczyc grzeczności.
POzdrawiam ;)