PRZETŁUMACZ NA JĘZYK POLSKI,TYLKO NIE Z TŁUMACZA I.T.P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZI Z TŁUMACZA BĘDĘ BŁĘDNE!!!
Originally posted by TopGeek
Nowadays a ot of people say that technology is dangerous.It's true that technology plays an important part in our lives-but is it bad for us?I think technology's really cool.What does everybody out there think?
--------------------------------------------
AntiTech posted 13-11-2005 7.45
Well,we live in a world of technology and you have to know how things work.Even my grandmother plays computer games now!I really like using my computer and stuff like that,but it's not the most important thing in life.The thing I hate most is when you go out with a friend and they talk on their mobiles all the time,and completely ignore you!It's not just boring-it's really rude.And yes,technology can be a bit dangerous.Some people get more obessed with gadgest than others-like my friends Tom.He replaces his mobile every six months and never stops talking about it.His mobile is always the latest,most fashionable,most expansive one.Why do people want to upgrade their gadgets all the time?It's healthier and much more interesting to read,listen to music or go out with friends.It's more fun,too.
-----------------------------------
Technology isn't bag for us-it's the best thing in the world!It makes everything faster and more efficient-so much easiert than in the past.For exampe,letters can take weeks to arrive,but now you can email or text somebody on the other sie of the word in just a few seconds!You can contact people anywhere and it's often free.You can download music from the Internet an ot's cheaper than in the shop.You don't have to buy whole CDs,either-just the tracks you like.And you can buy videos,books or rent DVDs trough the Internet and they send then to your house.It's very convenient.But my favourite gadgest is my gigital camera.It's brilliant!I don't have to waste money on photos I don't want.I can take the same shot a hundread times until I get it right.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T23:12:07+01:00
Nowadays a ot of people say that technology is dangerous.It's true that technology plays an important part in our lives-but is it bad for us?I think technology's really cool.What does everybody out there think?

Dziś wielu ludzi mówi że technologia jest niebezpieczna. To prawda ze technologa odgrywa wazna role w naszym zyciu ale czy to jest dla nas zle? Ja mysle ze technologia jest naprade super. Co wy wszyscy o tym myslicie?
--------------------------------------------
AntiTech posted 13-11-2005 7.45
Well,we live in a world of technology and you have to know how things work.Even my grandmother plays computer games now!I really like using my computer and stuff like that,but it's not the most important thing in life.The thing I hate most is when you go out with a friend and they talk on their mobiles all the time,and completely ignore you!

Cóż, zyjemy w swiecie technologii i powinienes wiedziec jak dzialaja niektore rzeczy. Nawet moja babca gra na komputerze. Naprawde lubie uzywac mojego komputera i takie tam rzeczy ale to ne jest najwazniejsza rzecz w moim zyciu. Rzeczy ktorej najbardziej nie lubie to kiedy wychodzisz gdzes ze znajomymi a oni przez caly czas gadaja przez komorke i kompletnie cie ignoruja!

It's not just boring-it's really rude.And yes,technology can be a bit dangerous.Some people get more obessed with gadgest than others-like my friends Tom.He replaces his mobile every six months and never stops talking about it.His mobile is always the latest,most fashionable,most expansive one.Why do people want to upgrade their gadgets all the time?It's healthier and much more interesting to read,listen to music or go out with friends.It's more fun,too.

To ne jest nudne - to jest naprawde niegrzeczne. I tak, technologia moze byc troche niebezpieczna. Niektorzy maja wieksza obsesje na punkcie gadzetow niz inni - jak moj znajomy Tom. Zmienia komorke co pol roku i nie przestaje o tym mowic. Jego telefon jest zawsze nowy, najbardzej stylowy i najdrozszy. Dlaczego ludzie caly czas chca ulepszac swoje gadzety? Duzo bardziej zdrowo i interesujaco jest czytac, sluchac muzyki czy wychodzic ze znajomymi. To tez jest dobra zabawa.
-----------------------------------
Technology isn't bag for us-it's the best thing in the world!It makes everything faster and more efficient-so much easiert than in the past.For exampe,letters can take weeks to arrive,but now you can email or text somebody on the other sie of the word in just a few seconds!You can contact people anywhere and it's often free.

Technologia to nie jest dla nas ciezar, to jest najlepsza rzecz na swiecie! Sprawia ze wszystko jest szybsze i bardziej efektowne wiec latwiejsze niz w przeszlosc. Na przyklad listy, mijały tygodnie zanim przyszly a teraz mozna wyslac maila albo smsa do kogos mieszkajacego po drugiej stronie swiata i to w kilka sekund. Mozesz sie kontaktowac z ludzmi zewsząd i przewaznie jest to calkowice darmowe.

You can download music from the Internet an ot's cheaper than in the shop.You don't have to buy whole CDs,either-just the tracks you like.And you can buy videos,books or rent DVDs trough the Internet and they send then to your house.It's very convenient.But my favourite gadgest is my gigital camera.It's brilliant!I don't have to waste money on photos I don't want.I can take the same shot a hundread times until I get it right.

Mozesz sciagac muzyke z internetu i jest to tansze nz w sklepie. Nie musisz kupowac calej plyty, ale tylko piosenki ktore lubsz. Mozesz takze kupowac filmy, ksiazki albo zamowic flm w wypozyczalni dvd, ktory przesylaja ci do domu. To bardzo wygodne. Ale moim ulubionym gadzetem jest aparat cyfrowy. To jest super rzecz! Nie musze tracic pieniedzy na zdjecia ktorych nie chce. Moge pstrykac 100 razy dopoki zdjecie nie wyjdze dobrze.
1 5 1
2010-02-02T23:49:40+01:00
Początkowo opublikowane przez TopGeek.
Obecnie wiele ludzi ogłosiło tą technologię za niebezpieczną. To prawda , ta technologia gra ważną rolę w naszym życiu, ale czy jest zła dla nas ? Ja myślę, że ta technologia jest naprawdę świetna. Co wszyscy o tym myślą ?

Więc , my żyjemy w świecie technologii i ty wiesz co myślimy o pracy. Teraz nawet moja babcia gra na komputerze ! Naprawdę lubię używać mój komputer , ale myślę, że on nie jest najbardziej istotny w moim życiu.Ja nienawidzę, kiedy wychodzę z przyjaciółmi , a oni cały czas rozmawiają o telefonach ! i kompletnie ignorują cię ! Czy to nie jest nudne-to naprawdę proste. I tak technologia potrafi być niebezpieczna.Niektórzy ludzie mają obsesję na punkcie gadżetów inni jak moi przyjaciel Tom. On zmienia swój telefon co sześć miesięcy i nigdy nie przestaje rozmawiać przez niego.Jego telefon jest najnowszy czyli modny. Dlaczego ludzie chcą aktualizować swoje gadżety z czasem.Czy nie mogą poświęcać większości zcasu na czytanie, słuchanie muzyki i wychodzenie z przyjaciółmi.To też jest zabawne.

Technologia nie jest walizką dla nas - jest najlepszą rzeczą na świcie! Ona robi wszystko i jest bardzo skuteczna oraz łatwiejsza w przyszłości. Dla przykładu , dawniej potrafiliśmy wziąść tydzień do przybycia, ale teraz potrafimy wysyłać e-mail'e z tekstem , później ktoś inny na świecie otrzymuje w kilka sekund.Ty potrafisz kontaktować się z ludźmi gdziekolwiek są i to jest często za darmo. Ty potrafisz ściągać muzykę z internetu i wysyłać do twojego domu. To jest bardzo wygodne, ale moim ulubionym gadżetem jest mój aparat cyfrowy.Jest doskonały! Ja nie muszę marnować pieniędzy na zdjęcia ja nie muszę . Ja potrafię dać identyczny strzał w jednakowym czasie. Ja mogę zrobić to teraz!

Chyba dobrze ;)