Muszę ułożyć speecha na angielski na temat mojego codziennego odżywiania. Musze opisać co jem na śniadanie, obiad, czy wykonuję jakieś ćwiczenia i czy moje posiłki zawierają dużo witamin i innych składniki odżywcze.Na śniadanie jem zazwyczaj mleko z płatkami lub kanapkę z serem.Czasami nie mam wystarczająco dużo czasu aby zjeść śniadanie. Później w szkole jem pączka lu kanapkę. Obiadów nie jadam. Jednak jeśli je jem, to zazwyczaj jest to jakaś zupa lub sałatka. Lubię warzywa i owoce, nie lubię za to mięsa. Kocham słodycze, zwłaszcza czekoladę. Uważam, że mój pokarm jest bogaty w witaminy, białka i żelazo. W dodatku ćwiczę codziennie.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T21:43:19+01:00
Na śniadanie jem zazwyczaj mleko z płatkami lub kanapkę z serem.Czasami nie mam wystarczająco dużo czasu aby zjeść śniadanie. Później w szkole jem pączka lu kanapkę. Obiadów nie jadam. Jednak jeśli je jem, to zazwyczaj jest to jakaś zupa lub sałatka. Lubię warzywa i owoce, nie lubię za to mięsa. Kocham słodycze, zwłaszcza czekoladę. Uważam, że mój pokarm jest bogaty w witaminy, białka i żelazo. W dodatku ćwiczę codziennie.

chodziło zeby przetłumaczyć tą część ?

On thhe breakfast I am usually eating the milk with petals or sandwich with cheese . Sometimes enough a lot of time in order to eat one's breakfast. Later at school I am eating the donut or sandwich. I don't eating dinners. However if I am eating them, it is usually some soup or the salad. I like vegetables and fruits, I don't like the meat for it. I love sweets, especially a chocolate. I think that my food is rich in vitamins , proteins and iron. As well I exercise every day. .