Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T22:27:50+01:00
Uważam, że internet oddala ludzi, ponieważ znajomości które dotychczas otrzymywaliśmy oddalają sie. Nie jesteśmy zainteresowani już rozmową na żywo, ponieważ taka nowość jak internet zawładnął światem. Powoduje on pewną pustkę wśród przyjaciół. W dzisiejszych czasach młodzież woli czatować oraz poznawać kogoś nowego posługując się Internetem. Jednak nie prowadzi to do zupełnie dobrych skutków. Należy przyznać, iż nikt z nas nie wie kto czyha na nas po drugiej stronie monitora. Nie jesteśmy w stanie także, uwieżyć w każde słowo rozmówcy. Internet jest przyczyną uzależnień, zazwyczaj gry komputerowe zabierają czas i zdrowie. Myślę, że choroby wzroku, czy też postawy wiążą się z intensywnym przesiadywaniem przed komputerem.
Ja stanowczo jestem za tym , iż internet jest sprawcą, który oddala ludzi od siebie.
44 3 44
2010-02-02T22:37:50+01:00
internet zbliża ludzi
W mojej pracy chciał/chciała bym poprzeć hipotezę że internet zbliża ludzi.Internetem posługuje się większość ludzkości , a młodzież korzysta z internetowych komunikatorów, które mają na celu umożliwić komunikowanie się poprzez internet.
Pierwszym argumentem będzie przykład takich właśnie komunikatorów przez które porozumiewa się dzisiejsza młodzież, lub osoby starsze.Dużo ludzi poprzez komunikatory takie jak: Gadu-Gadu, skype lub tlen poszukują znajomości ponieważ są w jakiś sposób odrzucani przez swoje środowisko lub rodzinę.Za pomocą takich komunikatorów internetowych osoby odrzucane lub poniżane , znajdują swoją "drugą połówkę"
Myślę że dobrym przykładem będą też różne fora internetowe lub blogi.Takie strony są poświęcone by różne osoby wysłuchiwały drugie, takie które mają jakieś problemy w życiu lub coś im leży na sercu.Gdy jest się nawet człowiekiem który nie ma żadnych zmartwień to warto wejść na takie forum i zobaczyć jakie nieszczęścia chodzą po świecie.Wiele osób które sądzą ,że nie potrzebują niczyjej pomocy powinny udzielać na takich forach by w jakiś sposób odreagować.
Ostatnim argumentem będą różne strony udostępniające informacje które w danym momencie są nam potrzebne i chcemy je jak najszybciej otrzymać.Większość informacji na takich stronach jest pisane przez ludzi którzy dowiedzieli się czegoś ucząc się tak jak my w szkole.W takich sytuacjach można się dowiedzieć coś o drugiej osobie, o jej zainteresowaniach, metodach nauki.
Podane argumenty są niezbitym dowodem na to ,że internet zbliża ludzi.Moim zdaniem część ludzkości bez internetowych kontaktów była by osamotniona , smutna i rozżalona nad swoim losem, dlatego internet jest potrzebny nawet do codziennego użytku.Kończąc uważam że zawsze w internecie jest jakaś osoba która może wysłuchać nasze problemy i utrapienia, a my możemy podnieść głowę do góry nie nie przejmować się co inni o nas sądzą.

Rozprawka pisana z głowy...jestem dyslektykiem więc w mojej prazy podejrzewam że jest dużo błędów interpunkcujnych i ortograficznych , dlatego proszę przeanalizować tą rozprawke .
65 4 65