Słuchajcie mam taką prace z polskiego muszę napisać czy sądzę że jestem jeszcze dzieckiem czy bliżej mi do świata dorosłych. Chciałbym żeby to było na co najmniej jedną stronę od zeszytu . Opcje z tych 2 możliwych możecie wybrać sobie sami pilne dziś do 24 muszę mieć. !

2

Odpowiedzi

2010-02-02T23:02:38+01:00
Sądzę że bliżej mi do świata dorosłych ponieważ zachowuję się już poważniej nie bawię się już zabawkami i w zabawy dla dzieci.Kiedyś kiedy byłem jeszcze dzieckiem ganiałem się z kolegami a teraz kiedy jestem już dorosły chodzę na spacery, więcej się uczę słucham poważniejszej muzyki i spędzam więcej czasu przy nauce.

Starczy?
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T23:08:17+01:00
Uważąm, że jest mi bliżej do świata dzieci, ale jednak nie do końca. Mam juz x lat, więc nie jestem małym dzieckiem. Nie interesuję się już klockami, czy też kolejką elektryczną. Jestem już na pewnym poziomie rozwoju, lecz nadal nie jestem w stanie do końca zrozumieć starszych. Dorośli mają wiele problemów dla mnie zupełnie niezrozumiałych i błahych. Według mnie oni żyją we własnym świecie do którego mi jest już co raz bliżej, alec nadal jednak nie mogę tego wszystkiego ogarnąć. Moim zdaniem im człowiek bardziej się wdraża w świat dorosłości, tym staje się on bardziej zagadkowy i nieodgadniony. Poznaje wtedy najskrtysze tajniki tego świata i stara się je wyjaśnic. Ale każda odpowiedź niesie za sobą kolejne pytania i niejsanosci. To jest w pewnym sensie takie zamykające sie koło. Mam nadzieję, że kiedyć choć trochę ten świat stanie mi się bliższy i mniej przerażający niż teraz się wydaje. Zastanawiając się nad tym problemem dochodzę do wniosku, że stoję na pograniczu oddzielającym te dwa jakże zróżnicowane światy.

To tyle ;) Mam nadzieję, że choć trochę ci pomogłam ;))
5 4 5