Napisz sensacyjny artykuł do gazety, w którym uwzględnisz najważniejsze fakty dotyczące historii tajemniczych drzwi. Postaraj się oddac atmosferę grozy i trzymac czytelnika w napięciu. | Chodzi o "Szatan z siódmej klasy" Proszę o szybkie rozwiązanie :) Daję 20 pkt.

1

Odpowiedzi

2010-02-03T00:13:09+01:00
Takiej sensacji jeszcze nie było. zgadka tajemniczych drzwi rozwiązana. jak do tego doszło? dzięki sprytowi pewnego młodzieńca. Niestety on sam musiał pokonać wiele przeszkód zanim poradził sobie z kolejnym trudnym zadaniem.
Od czego się zaczęło? Ano od dzrwi, one interesowały wszzystkich od zawsze. Nawet malarzglądał wszystkie, a z jednych zaczął zdrapywać farbę, za co został z domu wyrzucony. Od tego czasu w domu następowały kradzieże drzwi. Nasz dzielny Adaś długo głowił się nad rozwiązaniem tej zagadki, naraził mawet życie. Na szczęście uratowali go harcerze. trwającym całe wakacje Śledztwo trwało całe wakacje , i wreszcie jest nasza sensacja. udało mu się rozwiązać zagadkę. Na drzwiach, o które zabiegalo tyle osób, francuski oficer ukrył informację o skarbie. Znajdował się on w dziupli w drzewie koło domu.
Dzisiaj jesteśmy szczęśliwi i pewni, że Adaś nie poprzesytanie na tych działaniach.
240 4 240
trwającym całe wakacje Śledztwo trwało całe wakacje
xD najlepsze
Jej dziekuje
Dzięki ^^