Hej
mam do napisania po angielsku co robiłam w ostatnich trzech dniach np:14styczeń, 15 styczeń, 16 styczeń (podobne cos do 3 dni z pamiętnika) w czsie przeszłym i koniecznie muszą się znaleźć takie słówka jak: after, before, during, later, suddenly, when. (najlepiej by było coś związane z feriami zimowymi. Po 7 zdań do każdego to razem by było 21 zdań) i koniecznie musi byc tłumaczenie po polsku. DAJE 35 PUNKTÓW!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T10:55:00+01:00
14 January 2010.
During this day I went shopping with my famiy. We had much of fan when we were buying clothes and food. I really like shopping. After we came back home , my mom started to make dinner while I was doing my homework. Don't you think that there shouldn't be any homework for the winter holidays ? After I eat my dinner and watched some movies I went sleepin.
15 JANUARY 2010.
I waked up abot nine o'clock. It was snowing out side. I decided to go slideing with my friends. I called my friend but she didn't picked up so I stayed home boring and having nothing to do. So that day wasn't really interesting form me.
16 January 2010.
On this day I was really excited because my familly and I decided to go skiing . I really like skiing with my familly. We were having races and much of fun. Suddenly it started to snow. So it was even more fun. However it didn't take to long for my lego to hurt. I decided to eat something and go back home. That day was really cool

1. W tym dniu moja rodzina i ja poszlismy na zakupy. Mielismy dużo zabawy kupując ciuchy i jedzenie. Bardzo lubie zakupy. Po tym jak wrócilismy moja mam zaczełą przygotowywać obiad a ja wziełam się za odrabianie lekcji. Nie myslicie ze na ferie nie powinno być zadań domowych? Po tym jak zjadłam obiad i ogłądnełam pare filmómposzłam spać.
2. Wstałam koło dziewiątej. Na polu padał snieg. Postanowiłam pójsć na sanki. Zadzwoniłam do koleżanki/kolegi ale nie odbierała więc zostałam w domu nudząc się i nie mając nic do roboty.Ten dzień nie był bardzo interesujący.
3. W tym dniu byłam bardzo podekscytowana bo ja i moja rodzina postanowilismy isć na narty. Mielismy wyscigi i wiele zabawy. Nagle zaczął padać snieg. Było więc jeszcze fajniej. Lecz nie zajeło dużo czasu aby moje nogi zaczeły boleć. Postanowiłam cos zjesć i wrócić do domy . Tamten dzień był naprawdę fajny/ miły/ super.

Wybierzesz mnie? Sprawdź to jeszcze raz.
1 5 1