Za odrobienie zadania daje 50 pkt.
ZADANIE:
Napisz o swoim ulubionym filmie na temat przemieszczania się w czasie i przestrzeni. Uzyj kłopotliwych form zaimków.

Prosze pomocy!!!!!!!!!
Może być obojętnie jaki film o takiej tematyce.

P.S. Wybiore najlepszą odpowiedź.

Za odrobienie zadania daje 50 pkt.

2

Odpowiedzi

2010-02-03T15:09:39+01:00
" Kroniki spiderwick "
Moim ylubionym fileme jest film z gatunku fantastyczno-przygodwoy pt. " Kroniki Spiedrwick" został wyprodukowany w USA a 2008 roku pod orginalnym tytułem " The Spiderwick Chronicles" i trwa 93 minuty. Reżyser Mark WAters obsadził role w filmie następującymi aktorami : Sarah Bogler, Freddie Highmore, Jordy Benattor , Tod Fernel, Mariah Inger. Muzykę do filmu skomponował James Horner , a efektami specjalnymi zajął się Tim Alexander, natomiast scenografię stworzył James Bissel. Scenariusz napisali KAry Kirkpatrick , Dawid Berenbaum i John Sayles na podstawie książki Tony'ego Diterlizzi i Holly Black.
Porzucona przez męża Helen Grace wyprowadza się wraz z trójką dzieci z Nowgo Jorku i wyjeżdża na głęboką prowincję. Matka z córką MAllory i synami blizniakami Jardem i Simonem zamieszkuje w starym opuszczonym domu, w którym kiedyś mieszkali jej krewni. Wiktoriańska rezydencja kryje w sobie wielką tajemnicę ...
Bardzo podobał mi się ten film. Zachęcam wszystkich do jego obejrzenia
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T15:42:50+01:00
Moim ulubionym filmem jest ,,Powrót do przyszłości". Główny bohater tego filmu posiada samochód ,który przemieszcza się w czasie i przestrzeni.Główny bohater tego filmu Marty McFly który poznaje szalonego naukowca ,który zbudował wehikuł czasu. Bohater musiał cofnąć się do przeszłości aby uratować swojego przyjaciela którego zabito na parkingu podczas testów wehikułu czasu. Jednak gdy Marty cofną się do przeszłości uszkodził wehikuł. Marty musiał odnaleźć naukowca aby pomógł mu naprawić pojazd. Z nalawszy profesora który pomógł mu naprawić samochód i wrócić do teraźniejszości. Film jest bardzo ciekawy gdyż występują fajne efekty specjalne.
2 4 2