Odpowiedzi

2010-02-03T15:06:57+01:00
23 lipca 2009 roku o godzinie 12:00 w Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Krakowie odbyło się przedstawienie teatralne.
Sztukę pt. ''Zemsta'' wystawili uczniowie należący do szkolnego koła aktorskiego. Do obejrzenia sztuki zaproszono wszystkich nauczycieli, uczniów gimnazjum i ich rodziców. Spektakl bardzo spodobał się widzom i został nagrodzony wielkimi brawami. Uczniowie z koła aktorskiego nie spoczną na laurach i już przygotowują się do następnego przedstawienia. Oby więcej takich przedsięwzięć w naszej szkole.
40 4 40
  • Użytkownik Zadane
2010-02-03T15:08:50+01:00
15 stycznia 2010r. w Szkole Podstawowej w Krakowie odbyło się spotkanie z policjantem, w którym uczestniczyli również rodzice uczniów. Spotkanie to odbyło się z inicjatywy Pani dyrektor, w celu zapoznania uczniów z zasadami udzielania pierwszej pomocy, a także udzielenia wskazówek podczas zgłaszania jakiegoś wypadku na komendę policji. Uczniowie zadawali bardzo dużo pytań, nie kryjąc zdziwienia odpowiedziami policjanta, który pokazał na jednym z ochotników, jaka pozycja dla rannego jest najbezpieczniejsza. Miejmy nadzieję, że to spotkanie pomoże uczniom w niebezpiecznych sytuacjach, których być może będą świadkami. Spotkanie trwało ponad 2 godziny i nie widać było końca pytań zadawanych przez uczniów naszej szkoły. Jednak na policjanta czekały obowiązku służbowe i nikt nie miał mu tego za złe, gdyż każdy chce, aby w okolicy było jak najbezpieczniej. Każdy uczestnik spotkania otrzymał poradnik o udzielaniu pierwszej pomocy, a także odblaski, aby w drodze do szkoły byli doskonale widoczni przez kierowców.
4 2 4
2010-02-03T15:17:29+01:00
Zakończenie roku szkolnego
W dniu 20 czerwca 2009 r. odbyła sie w szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego.
Najpierw wystąpił Pan Dyrektor i wygłosił mowę.Mówił o tym jak nauczyciele starają się nas dobrze wszystkiego nauczyć.Potem dzieci z 5 klasy przedstawiali spektakl teatralny pt.: ,,Koniec szkoły, początek wakacji``.Przedstawienie było świetne.Pełno w nim było humoru, zabawnych sytuacji.Spektakl był napisany przez jedna z uczennic klasy 5, która również wystepowała w tym widowisku.Po przedstawieniu Dyrektor wraz z Dyrektorką rozdali dyplomy, listy gratulacyjne i nagrody za wysokie średnie.Dyrektorka wygłosiła mowę dla odchodzących z podstawówki szóstych klas.Po mowie szóstoklasiści dostali drobne upominki.Na sam koniec dziewczyny zatańczyły dwa tańce.
Ta uroczystośc trwała niecałe 4 godziny.Ja i mam nadzieje że wszyscy widzowie bawili sie świetnie i bardzo im się to podobało.
2 4 2