Odpowiedzi

2010-02-03T15:24:21+01:00
Święty mikołju pisze do ciebie bo niemoge sie doczekac świąt bożego narodzenia czy mógł byś przylecieć do mnie ponieważ chciałabym zabaczyć renifery .I czy elfy zrobiły by mi jakiś nowy prezent
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T15:47:50+01:00
KOCHANY, ŚWIĘTY MIKOŁAJU!!!
Nie mogę się już doczekać spotkania z tobą.Wiem, że przyjdziesz w nocy i Cie nie zobaczę ale i tak sie cieszę.Mam pytanie: Mikołaju przyjdziesz w tym roku do mnie?Wiem , że byłam/byłem w tym roku trochę niegrzeczna/niegrzeczny ale to przez zmianę szkoły i otoczenia.Na pewno wiesz , że w tym roku przeprowadziłam /przeprowadzilem sie na wieś bo dużo chorowałam/chorowalem . Nie byłam/bylem z tego zbyt zadowolona.No ale koniec uzalania sie nad sobą.
Świety Mikołaju czy mógłyś przynieść mi ......(wpisz tutaj to co chcialbys/chcialabys dostac).Bardzo chcialabym/chcialbym to dostac.Czy renifery moglyby zatrzymac sie wyjatkowo w tym roku na chodniku przed domem a nie na dachu? serdecznie Cię pozdrawiam i z góry dziękuje za prezenty.

..... (podpisz sie)
2010-02-03T16:20:42+01:00
Święty Mikołaju!
Każdego roku, w grudniu piszę do ciebie list. Tak jest i tym razem. Chciałbym, aby moja rodzina była najszczęśliwszą sposród wszystkich na ziemi. Moim marzeniem jest nowa komórka. Nie musi być najnowsza. Wystarczy, że będzie miała aparat i funkcję wysyłania mms-ów. Taki telefon już od dawna jest moim marzeniem. Chciałbym Cię prosić również o Dużą czekoladę dla mojej mamy, za to jak wiele dla mnie zrobiła. Myślę, że w tym roku mnie nie zawiedziesz. Nie pozwól, abym w Ciebie zwątpił.

Wojtek