Musi być dobrze:
Opisz jak spędzasz ferie zimowe po polsku i przetłumacz na angielski. LIST!
Jeden dzień ma być opisany, że byłam z przyjaciółką Oliwią na spacerze i robiłyśmy zdjęcia. Padał śnieg. W około 10 zdaniach rozwinięcie !

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T15:43:40+01:00
Kielce, 03.02.2010rok

Droga Kasiu!!!

Na wstępie chciałabym Ci serdecznie podziękować za Twój ostatni list. Przepraszam, że tak długo nie odpisywałam. Od tygodnia trwają ferie zimowe i znalazłam troszkę czasu by do ciebie napisać.
Pierwszego dnia wolnego od szkoły poszłam z koleżanką Oliwią do parku. Przechodziłyśmy obok małego jeziorka, które było zamarznięte i patrzyłyśmy jak biały, delikatny śnieżek powoli spada na ziemię.To był piękny widok. A jak u ciebie mijają ferie? Ja raczej nigdzie nie wyjeżdżam.
Mam nadzieje, że odpiszesz na mój list w jak najszybszym czasie.


Serdecznie pozdrawiam
.................Kielce, 03.02.2010rok

Kasia Way!

At the outset I would like to thank you for your recent letter. Excuse that so long odpisywałam. From the winter holidays last week and found a little time to write to you.
On the first day off from school, I went with a friend Oliwa to the park. Crossed beside a small lake that was frozen and watched as the white, delicate Snow falls slowly to ziemię.To was a beautiful sight. And as you pass on holidays? I rather not going away anywhere.
I hope my respond to the letter as soon as possible.


I cordially greet
.................
1 1 1