1.Gdybyś mógł poprosić greckie bóstwa o trzy niezwykłe umiejętności, co byś wybrał? Które z bóstw mogłyby cię z nimi obdarzyć? Swoją odpowiedź uzasadnij w kilku zdaniach.

2.Napisz pracę na wybrany temat.
a) Jakie są moje mocne strony?
b) Dlaczego należy rozwijać swoje umiejętności?


Od razu mówię , że jak będziecie robić już zadanie 2 to napisać jaki temat wybrałeś/aś . Jak ktoś zrobi tylko jedno zadanie biorę jako spam. Pozdrawiam i życzę dobrych wyników w nauce.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T15:52:55+01:00
Gdybym mial taka okazje to poproosilbym Aresa ( boga wojny) o sile i odwage oraz poprosil bym Apolla (boga sztuki) o zdolnosci muzyczne dlatego ze chcialbym byc silny i odwazny gdyz to cechy ktorych niewielu doswiadcza a szczegolnie odwagi umiejetnosci muzyczne gdyzx bardzo lubie grac na gitarze
TO CHYBA STARCZY
TERAZ 2
po pierwsze rozwijając swoje umiejętności kształtujemy siebie.Poznajemy swoje mocny strony.Chodż dla niektórych wydaje się to śmieszne,bezużyteczne tracenie czasu.jednak warto!
Kolejnym niebędnym argumentem jest fakt ,iż kształcąc swe umiejetności rozwijamy wyobraźnie,mamy wlasne poglądy na różne tematy.potrafimy wykazać sie wiedzą z dziedziny którą dobrze znamy i interesujemy sie nią.
Ostatnim niezbednym argumentem popierajacym teze jest to,że dzieki zainteresowaniu nie tracimy bezużytecznie czasu!!Uczymy sie nim gospodarować.mamy szeroka wiedze którz niekedy moze byc przydatna.
Podsumowójąc sądze,że należy rozwijać swe umiejetności.dzieki nim poznajemy świat oraz samego siebie!!
26 2 26