Odpowiedzi

2010-02-03T15:44:01+01:00
Witaj!
Dlugo sie nie widzielismy a ja koniecznie musze z toba czyms sie podzielic.
Chodzi mi o szybko uplywajacy czas. Ludzie juz nie maja czasu na spedzanie chwil z dzieckiem. Ciagle sa w biegu. Mozna powiedziec nawet, że czas ich "goni" Wszedzie sie spiesza. Mysle ze jestes podobnego zdanai.

Pozdrawiam, twoje imie :D
5 2 5
2010-02-03T15:48:05+01:00
Witaj (imię kolegi) ostatnim czasem zastanawiałem się nad upływającym czasem, i chciałbym ci o tym opowiedzieć, a więc codziennie mija nam cenny czas a my nic nie robimy, powinniśmy zacząć się uczyć i zarabiać na własną kieszeń, jeżeli teraz będziemy wykorzystywać ten czas do nauki, przyszłości będziemy mogli tracić czas na imprezowanie, ponieważ będzie nas na to stać, będziemy mogli też szkolić się i zarabiać jeszcze więcej.

Pozdrawiam
(twoje imię)
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-03T16:08:24+01:00
Kochana mogdo!
na wstepie chciałam zapytac co u ciebie ciekawego, jak sie czujesz.
u mnie jest wszystko w porzadku. Powoli zaczynam myśleć o tym co mnie czeka w przyszłości. Czy będzie ona udana czy nie. Czy osiągne zamierzone cele, spełnię marzenia i aspiracje. Z powodu mojego lenistwa (które na szczęście osłabia się z dnia na dzień) mam pesymistyczne nastawienie. Wydaje mi się, że to wszystko co mnie czeka, zakończy się może nie klęską, ale na pewno nie w stuprocentowej aurze sukcesu. Czy nasza przyszłość zależy od tego jak o niej myślimy? Jeśli tak, to przestawiam się na tryb optymistyczny. Czs szybko mija i musimy sie zastanowic co chcemy robic w przyszlosci...
na zakonczenie chciałam cie serdecznie pozdrowic i prosze odwiedz mnie szybko bo sie bardzo stesknilam!
ola

mam nadzieje ze pomoglam :)
10 3 10