Może być niezgodne z prawdą ;p

a mianowicie : napisz krótki WYWIAD (z rodzicem, znajomym, kimkolwiek) na temat: czy przydarzyła ci się kiedyś historia, o której można powiedzieć że była to szczególna ironia(złośliwość losu).

Takie krótki przykład zawsze gdy odrabiam lekcje nauczyciele ich nie sprawdzają, a gdy zapomne muszą sprawdzić xD

Za najlepsze daje naj ;)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T16:16:43+01:00
Wywiad z sąsiadem ( mam nadzieję że może być :))
J - ja
S - sąsiad
J- Dzień dobry Panu. Jest Pan z zawodu dziennikarzem. Czy dziś dla odmiany to ja mogłabym zadać Panu parę pytań?
S- Dzień dobry. Proszę bardzo.
J- Czy kiedykowiek zdarzył się Panu straszliwy pech, wszystko szło nie tak?
S- Oczywiście zdarzają mi się gorsze dni i tak zwana ironia losu. Ostatni taki przypadek miał miejsce parę tygodni temu. Tego dnia w redakcji nie było sporo osób, które niestety zachorowały i to ja musiałem przejąć ich obowiązki. Był to ważny dzień, bo było nie mieliśmy zbyt wiele materiału, a do oddania gazety do druku zostało niewiele czasu..
J- Rozumiem i współczuję. Co dalej się stało?
S- Naczelny poprosił mnie o napisanie trzech artykułów do najnowszego numeru gazety. Było to bardzo ważne, bo nie było żadnych innych tematów. Od razu zabrałem się do pracy. Niestety, przerwałem już po 15 minutach, gdyż zadzwoniła żona, informując mnie że z domu uciekł ukochany pies córki. Nie miałem wyboru i szybko pospieszyłem na ratunek. Piesek odnalazł się parę ulic dalej, jednak poszukiwania zabrały mi prawie godzinę. Wracając do redakcji zostałem popchnięty przez nieuważnego rowerzystę, a moja walizka z laptopem w którym były artykuły wpadły do sporej kałuży. Bardzo zdenerwowany pobiegłem szybko do redakcji gdzie w drzwiach zderzyłem się z naczelnym. Po krótkiej rozmowie chcieliśmy rozejść się w przeciwnych kierunkach, lecz ja niestety zamykając drzwi przytrzasnąłem szefowi palce. Podsumowując, wszystko wtedy szło nie tak i nie był to jeden z udanych dni.
J- Dziękuję za wywiad i życzę jak najmniej takich dni.
S- Ja również dziękuję.

Mam nadzieję że może być. Pozdrawiam.