Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-03T16:47:15+01:00
Ferie zimowe 2010 były jedne z lepszych jakie przezyłam. Początek ferii zapowiadał sie dość nudno przez pierwsze trzy dni przesiedziałam w domu nie wychodząc nigdzie. Kolejne dni byly wspaniałe, do końca ferii wyjechała z rodziną i kuzynką o imieniu XXX do zakopanem. W Zakopanem przerzyłam wspaniałe przygody z kuzynka na nartach. Bawilismy sie swietnie, cały dzień przebywając na stoku robić nie pierwsze kroki na nartach oraz już pierwsze na desce. Zjazdy z orczyka były super. Mielismy osobne pokoje z kuzynka a tam tez nie nudzlismy sie mielismy kontakt ze swiatem poprzez laptopy ktore zabralismy. Te ferie uwazam za bardzo udane szkoda ze tak szybko minęły
14 4 14
2010-02-03T16:48:51+01:00
Bardzo lubię zimę. A szczególnie dlatego, gdyż są święta Bożego Narodzenia oraz ferie. A te ferie, które miałam w tym roku były najwspanialszymi jakiekolwiek dotąd miałam.
Co prawda pierwszy tydzień nigdzie nie byłam. Lecz spotykałam się z przyjaciółmi oraz cieszyłam się z wolnych chwil i odpoczywałam. Natomiast drugi tydzień był niesamowity. Byłam w górach. Było świetnie. Chodziłam po dolinach. Robiłam aniołki. Rżnęłam orły. Ajj ajj.. Było niesamowicie :) Nic nie podbije gór. Szlaki górskie są świetne w zimę. A jak genialnie wyglądają krajobrazy górskie to większość z nas wcale sobie ich nie wyobraża.
Mimo kilku nieudanych GODZIN podczas ferii naprawde było świetnie i już tęsknie za kolejnymi. Lecz przed nimi będę mieć jeszcze wakacje. Ale to już niestety to nie to samo co ferie, gdyż śnieg i wogóle... :))
:D
Mam nadzieję, że pomogłam. Dasz najj??
20 3 20
2010-02-03T16:49:07+01:00
Dnia ....... wyjachełem z rodzicami na ferie.
Jechaliśmy do ....... . Gdy w nocy wyjechaliśmy byłem bardzo zaspany/a więc spałem/a. Gdy obudziłam się o 7;00, byliśmy 2 km przed ....... .
Gdy dojechaliśmy i poszliśmy do domku, byłem/am zadowolona. Ten dzień spędziliśmy w domku. Drugiego dnia, poszliśmy na narty. Zjeżdzałem stokiem .... ponieważ .... . Pan instuktor musiał mnie nauczy paru rzeczy bym mógł/a zjedzac. Po nartach poszliśmy coś zjeśc. Gdy już zjedliśmy, pobiegłem do domu spać, byłem/am strasznie zmęczona.

Weż pomyśl a ułożysz następne dni. nie chce mi się pisać ;P
11 3 11