Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T16:52:25+01:00
Prawdziwy patriota kocha swoją Ojczyznę i jest w stanie dla niej poswięcić swoje zycie. Rozumie potrzeby jej mieszkańców, jej historię i stara się aktywnie uczestniczyć w jej rozwoju, traktując to działanie, jako służbę dla niej. Doskonale rozpoznaje zagrożenia dla jej bytu. Zależy mu na rozwoju kulturalnym i oświatowym społeczeństwa. Bardzo boli go wszelka niesprawiedliwość społeczna, a szczególnie, gdy krajem rządzą: karierowicze, nieudacznicy, aferzyści i osoby odpowiedzialne za prześladowanie, torturowanie i mordowanie niewinnych ludzi. W jego oczach Ojczyzna powinna być suwerenna i sprawiedliwa, a rządzący nią: patriotyczni, szlachetni, mądrzy i o wysokim morale, a słowa " BÓG, HONOR, OJCZYZNA", ich wewnetrznym przykazaniem
2 4 2
2010-02-03T16:53:12+01:00
Patriota to osoba, która kocha swoją ojczyznę.Jest w stanie poświęcić dla niej swoje życie.Patriota interesuje się życiem politycznym i publicznym swej ojczyzny.Zna symbole swojego kraju, umie zaśpiewać hymn państwowy.

Nie wiem czy tyle może być.Jakby co to pisz prywatnie.Proszę o najjj ;)
2010-02-03T16:53:20+01:00
Patriota to człowiek, który z godnością reprezentuje swój kraj. Przede wszystkim, musi to być taki ktoś kto szanuje nasze symbole narodowe i dba o dobro naszego kraju. Patriota powinien wiedzieć co nieco o świętach narodowych, znać historię swojego kraju i wypełniać godnie swoje obowiązki obywatelskie. Prawdziwy patriota powinien uczestniczyć w świętach narodowych i śledzić na bieżąco losy swojego kraju.